Tarot na 27.8.2016


27.8.2016 Tarot

Dnes jsem použila rady z „Tarotu Archandělů“ od Doreen Virtue.

GABRIELOVA PĚTKA

Problém, který dokážete vyřešit. Přestaňte se účastnit vypjatých situací ostatních. Mějte se sebou a s ostatními trpělivost.

Máte vše potřebné pro to, abyste tuto hádanku vyřešili. Jestliže ještě nevidíte všechny díly skládačky a nevíte, jak dospět k pokojnému řešení, vězte, že vás k němu dovede spolupráce s ostatními a hledání kompromisů. Některé mezilidské spory a problémy, které teď zažíváte, dost možná odrážejí vaše vnitřní boje. Poodstupte stranou a podívejte se na celou situaci zvenku, v širších souvislostech. Pečlivě naslouchejte názorům druhých. Tuto kartu vnímejte jako doporučení vystoupit z vypjatých situací ostatních, pokud možno s grácií. Zdravá konkurence vás může posílit a může být navíc velmi uspokojující. Držte se pozitivních záměrů a uchovejte si co nejvyšší morálku. 

Další významy: O vaši pozornost nyní soupeří mnoho situací naráz. Lidé s teatrálním chováním. Malicherné hádky. Sportovní události.

MICHAELOVA OSMIČKA

Můžete být volní! Situaci , můžete změnit odvážným rozhodnutím. Nevidíte věci jasně.

Můžete být volní! Máte-li pocit, že se nacházíte v situaci, ze které není úniku, vězte, že je to mylná představa. Musíte jen překonat svoje strachy a otevřít oči, abyste dokázali vidět přicházející příležitosti. Možná si málo věříte, a proto vás cesty k vysvobození děsí. Pokud je tomu tak, pořádejte své anděly, aby vám dodali odvahu. Brzy pochopíte, že jste daleko silnější, než jste si mysleli. Dělejte vše, abyste změnili svoji situaci, a věřte ve svou schopnost jít dál. A znovu otevřete oči!

Další významy: Nedostatečná důvěra ve vlastní sily. Nevidíte věci jasně. Ničíte sami sebe!

ARIELŮV KRÁL

Vaše plány velmi dobře vycházejí. Profesionální a finanční úspěch. Moudře zacházíte s prostředky.

Nebojte se říkat to, co máte na srdci! Tato situace volá po upřímné a otevřené komunikaci. Pokud si nejste jistí, co dělat, obraťte na na odborníka. Přestože je v tuto chvíli především důležité zachovat si zdravý rozum a nestrannost, nezapomínejte ani na citovou stránku této situace. Dávejte pozor, aby všechno, co děláte, bylo naprosto poctivé.

Pokud tato karta popisuje osobu, pak se jedná o člověka budícího obrovský respekt a je známý svou absolutní bezúhonností. Je to někdo, kdo dokáže velmi profesionálně komunikovat. Je zásadový, racionální, ambiciózní a diplomatický.

Další významy: Rovnost. Jít rovnou k věci. Někdo, kdo je možná citově nedostupný.

S láskou Saxi