Tarot na 3.9.2016


3.9.2016 tarot

GABRIELŮV RYTÍŘ

Sebevědomí, nadšení, odvaha, charisma

Čas něco podniknout. Velké zaujetí pro věc. Instinktivně vědět, co přesně je třeba udělat.

Je načase jednat! Tato situace si žádá vaši plnou a soustředěnou pozornost a rychlou akci. Pečlivě věci promyslete a pak rychle a bez váhání jednejte. Instinktivně budete vědět, jakým směrem se dát, protože pocítíte obrovské zaujetí pro věc.

Pokud tato karta popisuje osobu, pak se jedná o někoho s velkou sebedůvěrou, kdo je vždy připraven podniknout něco dobrodružného. Je to člověk se štědrým duchem, který se vyznačuje spolehlivostí. Také je odvážný, nadšený, charismatický a vznětlivý. Také se může jednat o dobrovolníka nebo atleta.

Další významy: Vášeň pro život. Zaměření na jeden cíl.

GABRIELOVA ŠESTKA

Blahopřejeme! Skvělá práce! Je načase pustit se do dalšího projektu. Ocenění, stipendia a povýšení.

Blahopřejeme! Zvládli jste to na výbornou. Tvrdě jste pracovali a vyplatilo se to. Na všechny kolem sebe jste udělali obrovský dojem a nyní můžete za své úsilí očekávat ocenění, povýšení a nebo jiný druh veřejného uznání. Užijte si tyto chvíle, kdy vás okolí chválí, ale nespěte na vavřínech příliš dlouho. Čekají vás další velké úkoly. 

Tato karta také může znamenat, že je načase v rozhodování začít zohledňovat sebe a svoje potřeby a přestat se obětovat pro druhé. Mít se rád a starat se o sebe přece není nic špatného!

Další významy: Uznání vašich úspěchů. Stipendia nebo granty. Úspěch v oblasti umění a vědy.

S láskou Saxi