Tarot na 30.9.2016


GABRIELOVO ESO

Dar vášně, šance a inspirace. Možnost udělat něco úžasného. Pocit údivu.

gabrielovo-esoPřipravte se, míří k vám úžasný dar, který sebou nese příslib vášní, příležitostí a inspirace. Je čas jednat! Karty vám říkají, abyste se pustili do nějaké silně motivující aktivity a abyste uskutečnili velké změny ve vašem životě. Nebojte se udělat krok vpřed! Začněte okamžitě jednat, nepotřebujete k tomu znát veškeré detaily toho, co přijde. Možná dostanete nabídku nové práce a nebo budete povýšeni, nebo třeba také začněte sami podnikat. Otevřete náruč novým dobrodružstvím a příležitostem!

Další významy: Pocit údivu. Oznámení o těhotenství nebo narození dítěte. Nové nápady.

VŮZ

Odhodlání, sebeovládání. Kariérní postup. Uznání vašich úspěchů druhými.

vuzVůz vypovídá o obrovském odhodlání a vůli. Jestliže se nacházíte v situaci, která ve vás vyvolává nejistotu, vězte, že se nemáte čeho bát. Toto je poselství od archanděla Metatrona, že máte vše, co potřebujete. I když to může být zpočátku nepříjemné, vybočte ze zajetých kolejí a s radostí a důvěrou se vydejte vstříc dalším zítřkům. Čeká vás velký skok kupředu, jehož zvládnutí bude vyžadovat vyrovnanost, sebekázeň a dřinu. Jste však připraveni a s úkolem, který před vámi stojí, si poradíte. Za své úspěchy pak zaručeně sklidíte veřejné uznání. Neostýchejte se být pyšní na to, čeho jste dosáhli.

Další významy: Povýšení v práci. Píle. Rozvážné řízení vzájemně neslučitelných cílů, které však mají stejnou důležitost.

MICHAELOVA KRÁLOVNA

Přesně víte, co máte dělat. Výhoda zkušeností. Čas věnovat se raději kariéře než vztahům.

michaelova-kralovnaPřesně víte, co máte dělat. Díky předchozím zkušenostem jste na situaci, v níž jste se nyní ocitli, dokonale připraveni. Budete-li k tomuto úkolu přistupovat moudře a s humorem, zvládnete to levou zadní. U druhých si více ceňte dobrých úmyslů než dokonalých činů. Milostní vztahy dejte v tomto období stranou a soustřeďte se spíše na kariérní postup a dokončování věcí.

Pokud se jedná o osobu: Člověk s geniálním myšlením a skvělým smyslem pro humor. Někdo, kdo má rozmanité a bohaté životní zkušenosti. Je vnímavý, odvážný, analytický, rozvážný, klidný a soustředěný.

Další významy: Věrný přítel. Moudrá rada. Feng-shuei.

S láskou Saxi