Tarot na 8 – 11.7.2024


Na začátek týdne jsem pro vás vyložila z tarotových karet a teď se podíváme na energie tohoto období:

KRÁL HOLÍ – TROJKA PENTAKLŮ – ESO HOLÍ + OSMIČKA PENTAKLŮ

První, co mi skočilo do hlavy byla fráze: „Zpět do pracovního procesu!“. Ano, ale zároveň s ohodláním dokočovat stanovené úkoly, je to znovu pracování na tom, co je již rozpracované. Situace se nemusí týkat jen zaměstnání. Teď jsme měli nějakou tu dobu volno, nic kromě relaxu, popř. nějakých nutných maličkostí, jsme neřešili, max. jsme pracovali pouze v naší hlavě a od pondělí budeme podměty, které nám do hlavy skočili, uskutečňovat. Jsme nabiti energií, máme zápal pro další naše kroky. Situace se může týkat jak partnerských vztahů, tak studia, budování našeho domova a upevňování naší pozice na pracovním trhu. Je nutno se tohoto zápalu a nápadů chytnout a začít realizovat. Dokonce je zde možná i určitá spolupráce.

Mám tu i vzkaz pro ženy, které řeší konkrétního muže a ten muž neměl poslední dny zájem spolupracovat, ozývat se nebo se ozýval jen aby se neřeklo… I on čerpal energii, i on v klidu a nenuceně v hlavě přemýšlel a díky tomu dospěl do situace, energie, kdy je schopen pokračovat tam, kde skončil. Má chuť opět něco budovat, opět je nutné se toho chytnout a nedělat uraženou. Energie esa holí jsou krátkodobé a my ženy by jsem pak mohly přijít o šanci, která se nemusí opakovat.

Ostatně toto platí i o dalších našich nápadech. Je zápal, který by se měl živit akcí, zápal, který nám něco hmotného může přinést. Jak přišel, tak také rychle může odejít.

S láskou a pokorou Katarina

V případě zájmu o individuální konzultaci stačí navštívit sekci ‚Ceník služeb‚, kde naleznete potřebné informace. Těším se na setkání s vámi a poskytnutí podpory na vaší cestě!