Tarot na týden 17-23.9.2018


Tentokrát jsem na nadcházející týden vyložila z nádherných karet od Johna Hollanda „The Psychic Tarot for the Heart“. A teď ke kartám:

ODMÍTÁŠ VIDĚT – ZÁKLADNÍ ČAKRA

+ PROJASNĚNÍ MYSLI – ZMĚŇ BOD SVÉHO ZÁJMU

Jsme v situaci kdy odmítáme vidět skutečnost, jako kdyby jsme žili v určité své bublině jak se říká možno i hlavou v oblacích. Po nás se zde chce, aby jsme se na chvíli uklidnili, pokud něco řešíme, tak se na chvíli zastavili a podívali se na celou situaci objektivně, byli sami k sobě stoprocentně upřímní. Zhodnotili jsme pro a proti, zda to celé má vůbec pro nás smysl. Cítíme se pohodlně v této situaci a nebo jsme jako na trní? Teď je čas se zastavit a uzemnit se, je čas spadnout na zem a zůstat tam stát pevně na obou nohou.

Afirmace: „Stojím pevně nohami na zemi, jsem spjata s Matkou zemí, mám vše co k životu potřebuji…“ 

Další dvě karty mi zůstali v ruce zároveň, první karta hovoří o záblesku v naší hlavě, kdy si najednou řekneme blik a teď to vím, teď vidím situaci přesně takovou jaká je ve skutečnosti. My to víme, my to cítíme, díky tomu se mnozí z nás ale budou utápět v bolesti a zatím je zde před námi velice jednoduché řešení. Ten muž za to nestojí, zaměstnání za to nestojí, moje energie je vynaložena úplně zbytečně…. tak proč tam tu energii stále cpeme? Nebylo by pro nás lepší energii dávat někam jinam, tam, kde by se nám vrátila?

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz

Pomalu se rýsuje nový vzhled webu K.S.Art