Témata roku 2019 pro jednotlivá znamení


HLAVNÍ TÉMATA ROKU 2019 PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ

BERAN 21.3.-20.4   

Hlavní téma roku:

PŘISPĚNÍ, POMOC, PODPORA + SMĚR, CÍL, PLÁNY, PRVNÍ KROK

Milí berani, několikrát za život jste spadli, zvedli jste se, otřepali se a pokračovali ve svém úsilí dále. Ale někdy opravdu je lepší si přiznat, jak se říká „Ve dvou a nebo více se to lépe táhne“. Pokud vám někdo nabídne pomoc, může se zde jednat o jakoukoli formu podpory, finanční, duševní, kamarádskou při získávání nového zaměstnání a nebo partnera, pak tuto pomoc neodmítejte. To stejné platí i naopak, tuto podporu můžete i vy poskytnout někomu dalšímu. Dcera se postará o nemocné rodiče, babička pohlídá vnoučata, partner finančně podpoří partnerku a nebo naopak. Tato podpora ale nesmí být vynucená, vnímám ji tak, že postupně z celé situace sama vyplyne. Každopádně tato podpora může být i z jiných sfér, každý člověk má minimálně jednoho anděla strážného a ten vás tento rok na pomyslné dno nenechá spadnout, jeho neviditelné ruce vás podrží. Osud přeje připraveným a pokud chcete dojít cíle, pak musíte nejdříve udělat první krok vpřed. Ten, kdo nemá žádné plány, žádné vize, ten kdo nikam nesměřuje, ten vlastně ani nežije. Pečlivě zvažte, kam chcete dojít a pak vyrazte na cestu. Nebojte se svých plánů, nemáte kam spadnout, vždy tu bude někdo, kdo vás podrží a třeba i hned na začátku ve vašich snahách podpoří.

Andělská rada:

NECHAT BÝT

Přestaň chtít mít kontrolu nad touto situací a přenech ji nekonečné Boží moudrosti, aby vše vyřešila tím nejlepším způsobem.

PROSPERITA

Díky tvým činům k tobě přichází hojnost.


BÝK 21.4. – 21.5.

Hlavní téma roku:

ÚTĚCHA, LÉČENÍ, PÉČE + REFLEXE, OHLÉDNUTÍ, ZPĚTNÉ HODNOCENÍ

Milí býci, tento rok procházíte ozdravným procesem. Je jedno, zda jste měli nemocné tělo a nebo zraněnou duši. Tento rok potřebujte dopřát sami sobě péči, odpočinek a hlavně klid. Laskavé slovo a pohlazení je takovým balzámem na vaši dušičku. Pokud chcete pomáhat ostatním lidem, rodině, kamarádům, partnerovi, pak vy sami musíte být nejdříve v pořádku, vy sami musíte mít pevnou půdu pod nohami. Zde to vnímám v souvislosti s první kořenovou čakrou. Každopádně situace může být obrácená, kdy vy sami budete pečovat o někoho dalšího, ale zde opět pozor, nic se nemá přehánět a toho druhého by jsme měli nechat také volně dýchat. Tento rok budete hodnotit roky předcházející. Co jste kdy udělali a nebo neudělali, co pro vás ten a ten člověk znamenal, jaký byl on či ona? V čem jste pochybili a v čem jste naopak uspěli? Je to minulost, kterou již nejde změnit, ideální by bylo ji neřešit a jít dále. Vy ji budete hodnotit již z nadhledu jako ze strany nezaujatého pozorovatele. Dále se z ní díky vašemu přístupu můžete poučit, uvědomit si vaše chyby a již je neudělat.

Andělská rada:

RADOSTNÁ ZPRÁVA

Tvoje modlitba byla vyslyšena v podobě tvůrčích nápadů.


BLÍŽENCI 22.5. – 21.6.

Hlavní téma roku:

ZPRÁVY, LHŮTY, OČEKÁVÁNÍ  + ZVĚDAVOST, SROVNÁVÁNÍ, NESPOKOJENOST

Milí blíženci, pořád na něco čekáte, že by na zázrak? Hodiny odpočítávají minuty, hodiny, dny… Cítíte v sobě neklid, nervozitu, strach a nebo naději? Ano, čekání hovoří také o značné dávce trpělivosti, ale vy už čekáte dlouho, dočkáte se a nebo je již příliš pozdě? Co když tím svým čekáním promarníte příležitost? Stále srovnáváte svůj život, svoji práci, svoje známosti a Bůh ví co s těmi druhými. Soused má zelenější trávu než já, ten má více peněz… a z celé této situace jste nespokojeni se svým životem. Ale víte co je za penězi toho úspěšného člověka? To vy prostě nevidíte, od rána do noci se nezastaví, nevidí svoji rodinu a nebo je jeho majetek vykoupen něčím mnohem horším. Soused má zelenou trávu proto, protože ji několikrát denně zalévá a pravidelně stříhá, děláte to také? Jaké by to bylo, když bych žil takový a takový život, ale patřím vůbec do něj? Byli by jste v něm sami sebou? Pokud takhle srovnáváte, díky tomu jste nespokojení se svým životem, pak není nic jednoduššího než začít jednat.

Andělská rada:

PROSPERITA

Díky tvým činům k tobě přichází hojnost


RAK 22.6. – 22.7.

Hlavní téma roku:

VÝŽIVA, PÉČE O DRUHÉ, OCHRANA + VNITŘNÍ KLID, OKAMŽIK V ČASE

Milí raci, na následující rok vám vyšli nádherné karty. Tak jak se matka stará o své dítě, tak se učitel či mistr stará o svého žáka. Vede ho, ochraňuje, učí… Ale zároveň mu nechává určitý jeho prostor pro jeho vlastní nezávislý osobní růst. Každopádně ho nemůže takhle ochraňovat celý jeho život, jakmile uzná za vhodné, že je žák připraven kráčet svoji cestou sám, tak ho opustí. Např. dítě zde vylétne z rodného hnízda. Tato situace ve vašem životě se může týkat jak toho, že vy sami jste matkou, učitelem, mistrem a nebo naopak vy sami jste tento rok žákem, který si našel svého učitele, svého mistra, někoho, kdo vás vzal pod své křídla. Tento rok jako kdyby jste se zastavili v čase, jste jen tady a teď a nic jiného není pro vás důležité. Ztišili jste svoji mysl, všechny starosti a problémy všedního dne najednou zmizeli, jste ve svém vnitřním Vesmíru, ve svém středu.

Andělská rada:

MOTIVACE

Modli se, ať se ti dostane vedení, jak máš zvětšit své nadšení pro tento projekt a jak se na něj můžeš lépe soustředit.

PODĚL SE O SVÉ UMĚNÍ SE SVĚTEM

Je načase dovolit ostatním, aby se radovali z tvojí tvůrčí práce.


LEV 23.7. – 22.8.

Hlavní téma roku:

POKUŠENÍ, ODOLÁVÁNÍ, SÍLA VŮLE + PRODUKTIVITA, OVLÁDÁNÍ, ORGANIZACE

Milí lvi, ach to pokušení. Okolo vás je tolik lákadel, krásné ženy, muži či nabídka velkých peněz jejichž vydělání nemusí být v souladu s Vesmírem a možno i s vámi. Lákat vás také může dobré jídlo, alkohol, drogy a nebo dokonce hazard. A teď  je jen na vás samotných jakou máte silnou vůli a jak dokážete těmto svodům odolávat. Protože zakázané ovoce chutná prostě nejlépe. Moje rada zní, pokud se chcete do něčeho takového opravdu pustit, pak nejdříve zvažte důsledky vašich činů. Stále vám to stojí za to? Znáte svoje slabosti? Uvědomte si je, přijměte je a pak na nich zapracujte. Ano, mám rád alkohol, nedokážu se uhlídat vím o tom, tak raději nebudu pít vůbec. Na druhou stranu ostatní činnosti zvládáte skvěle, jste obratní, intuitivní a zruční. Mnozí z vás jsou skvělý organizátoři jak v organizování své práce, ale i práce ostatních. A tady zde pozor, aby vaše organizování a vedení ostatních nesklouzlo v jejich využívání. Nechte ostatním také část prostoru jen pro ně samotné.

Andělská rada:

ZŮSTAŇ SÁM SEBOU

Nedělej kompromisy a neměň své nápady. Naslouchej a důvěřuj svému vnitřnímu hlasu a následuj ho.


PANNA 23.8. – 22.9.

Hlavní téma roku:

MINULOST A BUDOUCNOST, NOVÝ ZAČÁTEK + SOUNÁLEŽITOST, PŘIJETÍ, PŘIZPŮSOBENÍ

Milé panny, tento rok jste uzavřeli jednu kapitolu svého života a před vámi se objevila nová. Minulost je již za vámi, ať budete dělat cokoli, již ji nezměníte. Proto je nejlepší, když ji již přestanete řešit, nebudete se k ní vracet. Žijete tady a teď a právě teď se tvoří před vámi vaše nové budoucnost, která není ještě psaná, tu si můžete napsat jen vy sami. Vaši minulost zde použijte jen jako vaši sebereflexi na základě které pak v budoucnu již stejné chyby neuděláte. Klíč ke svému nadcházejícímu životu máte ve svých rukou, zavřete jedny vrátka a otevřete si nové. Klíč také otvírá dveře k novým příležitostem, to se může týkat např. nové lásky, zaměstnání, podnikání… Tento rok se snažíte příliš nevyčnívat. Chcete zapadat mezi ostatní, tím na sebe vezmete stejnou masku jako oni možno přeberete i stejné názory. Ale budete to opravdu vy? Kde je vaše jedinečnost? Tenhle postoj není dlouhodobě udržitelný a hrozí, že jednou budete prozrazeni. Proto se raději snažte zůstat sami sebou, nepřizpůsobujte se okolí, ale okolí přizpůsobte sobě.

Andělská rada:

OTEVŘI SVÉ SRDCE LÁSCE

Čím víc otevřeš své srdce a necháš proudit lásku do svého tvoření, tím silnější bude energie života.


VÁHY 23.9. – 23.10.

Hlavní téma roku:

SMĚR, CÍL, PLÁNY, PRVNÍ KROK + ROZLET FANTAZIE, VPŘED S DŮVĚROU, DALŠÍ KROK

Milé váhy, máte před sebou nádherný rok. Máte tolik fantazie, tolik plánů do budoucnosti, tolik vizí. Za rok chci být tam a tam, toto a toto chci dokázat. Rád bych začal dělat v životě něco nového, něco co by mě konečně naplňovalo a co třeba začít podnikat? A nebo vás lákají cesty či rovnou život v cizině? A co vám brání začít uskutečňovat vaše sny? K tomu je zapotřebí udělat první krok směrem vpřed. Ale ještě před tím než vyrazíte, tak se na svoji nadcházející cestu musíte připravit. Chci novou, lepší práci? Tak začnu studovat. Chci začít podnikat? Tak si pomalu začnu mapovat trh svého nového působiště, připravím si strategii, popř. požádám někoho zkušeného o radu. Na každý svůj krok se pečlivě a zodpovědně budete připravovat, do ničeho nepůjdete bezhlavě, tím pádem vás na vaší cestě nic nepředvídatelného nedokáže zastavit. Věřte svému snu, nebojte se ho uskutečnit, věřte sami sobě a vykročte! Pokud to neuděláte, pak zůstane jen u snů, pokud to uděláte, pak je velká šance, že se vaše sny stanou realitou.

Andělská rada:

PEČUJ O SEBE

Když budeš teď věnovat čas a péči o sebe, později se ti to vrátí přílivem většího množství energie.


ŠTÍR 24.10. – 22.11.

Hlavní téma roku:

ŠTĚSTĚNA, OSUD, RISKOVÁNÍ, PŘÍZNIVÉ ČI NEPŘÍZNIVÉ OKOLNOSTI, POVĚRČIVOST  + VZDÁLENOST, OSAMĚNÍ, PERSPEKTIVA

Milí štíři, teď přemýšlím, zda se mám z této předpovědi radovat a nebo brečet. Jsme znamení, které opravdu rádo a stále riskuje. Tento rok to platí obzvlášť. Mince má dvě strany, rub a líc, štěstí a neštěstí, světlo a tmu… A ten kdo neriskuje, ten přeci nemůže vyhrát. Některým z nás opravdu štěstěna může celý rok přát, budeme mít štěstí jak ve hře, tak i v lásce. Dařit se může v různých reálných i nereálných podnikatelských aktivitách, v zaměstnání, v osobním životě… Ty ostatní budou na druhé straně, různé nepříznivé okolnosti budou ovlivňovat jejich život. V obou dvou případech mám pro vás radu, všímejte si znamení okolo sebe a na jeho základě pak jednejte. Např. čtyřlístek znamená štěstí, černá kočka zase neštěstí… Pokud máte peníze jen na zaplacení účtů, nechoďte do rizika, počítejte vždy s oběma možnosti, štěstí je pomíjivé. Život je jako hra v kostky, jednou jste nahoře a podruhé dole, ale to vy přece víte. Tento rok budete zažívat určité odloučení a nebo vyloučení? Díky kterému se budete cítit osamocení. Může se zde jednat o fyzickou vzdálenost, kdy můžete být prostorově vy sami odloučeni od rodiny, od přítele, prostě od těch nejbližších a nebo naopak ten váš nejbližší, řekněme partner, manžel bude např. pracovně v zahraničí, na druhé straně republiky a nebo od vás dokonce odejde. Osamocení se zde nemusí týkat jen vzdálenosti, hovoří také o citovém strádání. Některým z vás tato samota může být i prospěšná, díky ní můžete hlouběji pochopit svůj život, podívat se na něj z širší perspektivy a najednou zjistíte, že věci nejsou takové, jaké se na první pohled zdají.

Andělská rada:

ZÁSLUHY

Stejně jako všechna dítka Boží, i ty si zasloužíš štěstí, zdraví a lásku.


STŘELEC 23.11. – 21.12.

Hlavní téma roku:

PŘITAŽLIVOST, VÁBENÍ, OMÁMENÍ + REFLEXE, OHLÉDNUTÍ, ZPĚTNÉ HODNOCENÍ

Milí střelci, proč vás láká zrovna nebezpečí? Ve vašem životě se objeví a nebo objevil někdo, kdo vás láká svým neodolatelným kouzlem a šarmem tak jako můru láká světlo. Nemusí vás zde lákat přímo druhý člověk, lákat vás může také určitá situace, dejme tomu jste mohli dostat naoko nějakou hodně výhodnou nabídku k zisku. Nemůžete na tuto situaci přestat nemyslet, ale zároveň víte, že hrozí, že když se necháte zlákat, tak se spálíte, víte, že by nebylo rozumné podlehnout. Paradoxem je, že právě to nebezpečí je to, co vás ještě více láká. Zde by bylo více jak vhodné se ohlédnout zpátky do své minulosti. Byli jste již někdy v podobné situaci? Podlehli jste? Jak to tenkrát dopadlo? Stále věříte, že se on či ona změní? Věříte, že teď to dopadne jinak než před lety? Nebuďte naivní, jinak než před lety to nedopadne a vy to víte. Místo toho se podívejte na celou situaci realisticky a bez emocí, co vidíte? Stále vám to stojí za to?

Andělská rada:

PEČUJ O SEBE

Když budeš teď věnovat čas a péči o sebe, později se ti to vrátí přílivem většího množství energie.


KOZOROH 22.12. – 20.1.

Hlavní téma roku:

TRPĚLIVOST, ČEKÁNÍ NA SPRÁVNOU CHVÍLI + ROVNOVÁHA, ROVNOST

Milí kozorozi, tento rok je pro vás o trpělivosti. Víte, že ten, kdo si počká, ten se dočká. Víte, že svoje rozhodnutí, svůj další tah směrem vpřed nesmíte uspěchat. Rozhodili jste důležité sítě, učinili jste určité kroky vpřed a teď čekáte až nastane ta nejvhodnější chvíle, aby jste své sítě vytáhli. Pokud je vytáhnete příliš brzo, pak budou prázdné, pokud promarníte tu správnou chvíli a sítě necháte v moři dlouho, pak budou potrhané a tato promeškaná správná chvíle se již nemusí opakovat. Tento rok se umíte hravě přizpůsobit jakékoli situaci. Umíte všechny situace ve svém životě přijmout, vnitřně se s nimi smířit. Uvědomujete si, že světlo by nebylo bez tmy, noc beze dne, žena bez muže, dobro bez zla… A vy naprosto s klidem a vyrovnaností zapadáte do těchto zákonitostí. Dokážete se domluvit s ostatními a tím nalézt ten správný kompromis, který bude vyhovovat oběma či více zúčastněným stranám. Tento rok do rovnováhy můžete přivést opravdu každou oblast svého života, ale to záleží také na vás a na vašem přístupu. Uvědomte si, že tento rok je opravdu lepší se s danou záležitostí smířit a udělat pár kompromisů. Vnímám tu i určitou spolupráci dvou či více lidí, která přijde přesně v ten správný čas. U některých se tato situace bude týkat zaměstnání, podnikání a jiní najdou svoji lásku, řekněme svoji druhou půlku.

Andělská rada:

RADOSTNÁ ZPRÁVA

Tvoje modlitba byla vyslyšena a podobě tvůrčích nápadů.


VODNÁŘ 21.1. – 20.2.

Hlavní téma roku:

ODLOUČENÍ, SAMOTA, ÚSTRANÍ + ŠTĚSTĚNA, OSUD, RISKOVÁNÍ, PŘÍZNIVÉ ČI NEPŘÍZNIVÉ OKOLNOSTI, POVĚRČIVOST

Milí vodnáři, tento rok budete vyhledávat chvíle, které patří jen vám. Rádi budete utíkat od ostatních, od rodiny, od přátel, budete jen sami se svými myšlenkami a svými sny. V mysli je přece dovoleno úplně vše, můžete v ní cestovat po vzdálených zemích, představovat si život takový, jaký by jste chtěli žít. Vnímám to jako takový váš únik od starostí všedních ní. Samota je vhodná na utříbení si svých myšlenek, plánů a vlastně toho, co doopravdy od života chcete. Jen pozor, aby jste nebyli v ústraní moc dlouho, aby jste se díky svému takovému dlouhodobému přístupu od ostatních neodcizili natolik, že by jste se nakonec neměli kam vrátit. Pamatujte, všeho s mírou. Dále si tento rok uvědomujete, že život je hra. Ten, kdo neriskuje, ten nic nezíská, ale na druhou stranu ten, kdo riskuje, ten taky může vše ztratit. Ano, je možné, že opravdu tento rok budete mít štěstí, vše na co sáhnete, to rozkvete. Ale zde je nutné si uvědomit, že štěstí nemusí být na pořád, jednou, dvakrát, desetkrát se nám risk vyplatí, ale po jedenácté již ne. Proto riskujte s rozvahou, vsaďte jen to, co jste ochotni ztratit. Vždy myslete na zadní vrátka. Dále si všímejte znamení, těch, která jsou dobrá i těch, která jsou naopak zlá. Ty vám napoví zda máte další krok učinit či nikoliv.

Andělská rada:

ÚSPĚCH

Blahopřeji – povedlo se ti to!


RYBY 21.2. – 20.3.

Hlavní téma roku:

REFLEXE, OHLÉDNUTÍ, ZPĚTNÉ HODNOCENÍ + ROZJÍMÁNÍ, ANALÝZA, POZORNOST

Milé ryby, tento rok více než vás posun vpřed se budete zaobírat sami sebou. V myšlenkách se budete vracet do situací, které jste již prožili. Budete hodnotit svůj život, co jste dokázali, co ne, v čem jste zklamali, co jste udělali dobře a co nikoliv. Myslí vám budou procházet vaše lásky minulé, které vás zklamali a nebo naopak vy jste zklamali ve své mladičké nerozvážnosti je. Tenkrát jsem byl naivní, tenkrát jsem se měl zachovat jinak… Minulost je již za vámi, nesmažete ji, můžete se z ní pouze poučit a to za předpokladu, že se citově od ní oprostíme, podíváte se na ní jak se říká z vrchu okem nezaujatého pozorovatele. Tenkrát jsem se zachoval tak a tak, teď již tuto chybu neudělám. Tento rok přemýšlíte nad svojí úlohou v tomto světě. Kdo jsem a kam vlastně směřuji? Proč mám takový život? Co jsem komu udělal? Ano, to, že dokážete myslet vás opravdu může tížit. Ale také je to dar díky kterému můžete přemýšlet o různých variantách a možnostech do budoucnosti. Co vám dá nakonec tento rok? Hodně věcí si uvědomíte, řekněme že v určitých situacích i prozřete.

Andělská rada:

NEZDÁVEJ TO

Energii ze zklamání využij k tomu, aby byl tvůj kreativní projekt poháněn těmi pravými emocemi.

ČAS NA DETOXIKACI

Odstraň toxiny ze svého těla, mysli i stravy.


S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz