Týdenní výklad 16-22.5.2016


Výklad na tento týden je z nádherně malovaných karet od Toni Carmine Selarna „Andělé, Bozi a Bohyně“.

16-17.5.2016 – ANDĚL JASNOZŘIVOSTI

Vaše intuitivní a jasnozřivé schopnosti jsou teď velmi silné.

Vaše intuitivní a jasnozřivé schopnosti jsou momentálně velmi silné, což vám umožňuje nahlédnout do podstaty mnoha záležitostí. Andělé vás vyzývají, ať svou pozornost zaměříte především na to, co cítíte a vnímáte mimo své běžné smysly, než na to, co vám bylo řečeno nebo ukázáno. Ve společnosti určitých lidí nebo ve zvláštních situacích, důvěřujte svým instinktům. Instinktivně totiž budete vědět, co je pro vás správné. Bez ohledu na statistiky nebo na to, jak svůdně může něco vypadat, nezdá-li se vám něco v pořádku, tak to ani v pořádku není.

18-19.5.2016 – ANDĚL KOMUNIKACE

Vyjadřujte se jasně. Nebojte se nazývat věci pravými jmény.

Jednou z vašich významnějších lekcí v tomto období života je naučit se jasně vyjadřovat, co chcete. Předpokládáte, že všichni kolem vás vědí, jak se cítíte nebo co byste chtěli. Pravdou ale je, že nevědí, a kvůli nedostatku přímé a jasné komunikace jsou buď zmatení, nebo se v lepším případě musí dohadovat, co chcete, cítíte nebo co od nich očekáváte. Nebojte se věci říkat tak, jak jsou. Tím, že vyjádříte sou pravdu, nemůžete nic ztratit, jestliže při tom nebudete hanět nebo obviňovat ostatní. Svůj názor však vyjádřete jasně. Máte strach, že budete nepochopeni a odmítnuti, a proto se často bojíte mluvit? Vězte, že jasná, čestná a láskyplná komunikace je projevem lásky. Anděl komunikace je zde, aby vám s touto výzvou pomohl. Vyjadřováním své pravdy dokazujete, že si vážíte sami sebe. To vám dodá sílu a moc nad vaším životem a zároveň získáte respekt a lásku druhých.

20-22.5.2016 – ANDĚL ZNOVUZROZENÍ

Přestaňte skrývat své pravé já. Nastal čas, aby znovu zazářilo ve své plné kráse.

Tato karta zrcadlí počátek podivuhodné transformace, která má ve vašem životě právě nastat. Příliš mnoho jste popírali a potlačovalo své pravé já, nejlepší a nekonečné. Nyní nastal čas pro vaše pravé já – krásné, nadané a zázračné – aby znovu povstalo. Toto je znovuzrození vaší skutečné přirozenosti, kterou jste až do tohoto okamžiku skrývali nejen před druhými, ale i sami před sebou. V příštích dnech a týdnech pocítíte nově nalezený pocit jistoty a nadšení. Přivítejte jej s otevřenou náručí. Poděkujte Bohu a andělům a především se respektujte, milujte a ctěte, protože jste nádherné a talentované bytosti.

S láskou Saxi

 

IMG_0567aaaweb