Týdenní výklad 2-8.5. 2016


Tentokrát jsem zvolila Vílí tarot od Doreen Virtue

2-3.5.2016 – TROJKA PODZIMU

Následujte svoji vášeň, pokud jde o vaší kariéru. Buďte nejlepší v tom, co děláte! Kompenzujte své kreativní talenty.

Máte hodně nevyužitých talentů a rozsah úžasných dovedností. Budete vyjadřovat tyto dary navenek. Budete růst a sklízet velkou finanční odměnu. Vaší kreativitě by mělo být umožněno, aby stoupala do nových výšin. Jedině práce s lidmi, kteří sdílí své vzrušení a těší se z tvůrčí spolupráce. Následujte svoji vášeň, která přichází k tomu, co děláte profesionálně. Když dáváte srdce do své kariéry, pak bude zářit jako maják skrz vaši práci. Můžete si udělat úspěšné živobytí přes vaší kreativitu! Jste upozorněni na to, co vám přinese radost z nějakého důvodu. Mistr vílích řemeslníků zkompletoval dva ze tří krystalů lilie kala. Byl dobře odměněn, když skončila jeho práce.

Další významy této karty: Kompenzace vašich talentů. Dosažení mistrovství v tom, co děláte. Práce funguje dobře s ostatními. Být teamovým hráčem. Najít a nebo být učitelem.

4-5.5.2016 – DVOJKA PODZIMU

Přináší zábavu do všeho, co děláte. Žonglování mezi více prioritami a nebo prací. Výjimečný talent pro multitasking.

Jste schopni zvládnout mnoho věcí najednou. Vaše schopnost multitaskingu a stále dělat vynikající práci, nabízí do budoucna dostatek příležitostí. Ale také to může být vyčerpávající, pokud se neradujete z toho, co děláte. Dělejte vše, co vám dělá radost! Můžete vyvážit práci hrou, pokud hledáte zábavu v každém momentu. I když je to jen malé potěšení, může vést k větší a větší spokojenosti. Zákon přitažlivosti vás vidí hravé a dodává vám stále víc zábavy! Najděte humor ve své situaci a vaše obavy se ztratí. Nádherné vílí pokusy udržet magické balóny ve vzduchu naráz. Ona dělá vílí práci, ale kde je zábava?

Další významy této karty: Žonglování mezi více prioritami a nebo prací. Dosahování více věcí, něž by jste si přáli. Zacházení se všemi detaily. Dělání velkých změn ve vaší kariéře.

6-8.5.2016 – PRINCEZNA PODZIMU – snaživá, zodpovědná, veselá, rozpustilá

Šťastné novinky o vaší kariéře, povýšení, stipendium. Dobře promyšlené plány, které jdou perfektně. Potřeba trošku přitlačit, aby vše šlo dál.

„Nikdy nemůžete vědět příliš mnoho!“ toto říká Princezna podzimu. Tato optimistická a šťastná mladá dáma , miluje učení. Ona je okouzlující a spolehlivá, pozitivní a tak velmi chytrá. Ona je trochu zlomyslná, takže si budete muset na to dát pozor. Kromě toho je okolo absolutní radost, ona je rovněž zodpovědná a moudrá přes její léta. Měla bych zmínit, že miluje učení? Tento gal může být věčný student, trvá to obvykle déle, než se dostane do opravdového světa. Ona se rovněž může domnívat, že je cesta příliš dlouhá před akcí. Ale když se pustí do akce, vše půjde perfektně. Eso podzimu roste a knihy, které byli před ní zavřeny, jsou teď otevřeny! Znalostmi, které získala, se jí poskytla hojnost.

Další významy této karty: Čas jít nazpět do školy. Studium a výzkum. Semináře nebo kurzy. Dobré zprávy o financích. Potřeba tlaku, aby jste něco mohli začít. Práce na postupu na pracovním žebříčku.

S láskou Saxi

IMG_9428aaa2web