Týdenní výklad na 18-24.7.2016


Rada na tento týden: Vše má svůj přirozený řád, nespěchejte, nechte se pomalu jím vést, věci, které se mají stát, se stanou. Spojte se svým vyšším já, naslouchejte své intuici a meditujte. Žádné zbrklé, rychlé výpady vpřed. 

IMGaaaSESTRY ROČNÍCH OBDOBÍ

cykly růstu, přírodní zákony, božský řád

Všechno má svůj přirozený rytmus, který podléhá vyššímu zákonu. Přesně tak, jak jdou za sebou roční období, není možné změnit ani zrození, růst, sklizení plodů a rozklad. Všechno už je dané, vše má svůj řád a svůj přirozený vývoj, který se nedá uspěchat.  Zanechte záležitostem volný průběh, pak máte úspěch zaručen. To správné načasování vede vaše touhy, aby na sebe vzali tu nejlepší podobu. Nyní je velmi vhodná doba začít nové věci, neboť jste právě vyšli ze zimy do začátku jara. Trpělivě pokračujte a uvědomujte si rytmy, kterými se řídí vaše příležitosti. Budou chvíle, kdy se věci zpomalí, pak začnou nanovo, dojdou svého naplnění a poté se znovu zpomalí do nikdy nekončícího přirozeného toku. Každý okamžik je teď důležitý.

IMG_0001aaaKNĚŽKA U OLTÁŘE

příprava, modlitba, posvátný rituál

Když jsem vytáhla z balíčku tuto kartu, ihned mi problýskl hlavou nadcházející úplněk ve znamení kozoroha, který proběhne tuto středu. Je vhodný na rituály v pracovní oblasti, rituály sebedůvěry a volání po božské spravedlnosti. Jeviště je postaveno a svět čeká, až zaujměte své místo v posvátné meditaci a modlitbě. Po vás se žádá, aby jste na všecko pohlíželi jako na posvátné, život vnímali jako meditaci a jakýkoliv čin jako oddanou modlitbu. Pokud se tímto způsobem dokážete dívat na život, vaše otázka povede ke správné odpovědi. Ptejte se, jak můžete pozměnit své vědomí, abyste se dokázali podívat na svoji situaci očima Boží moci, a uvidíte, jak je najednou všechno dokonalé a posvěcené.

IMG_0002aaaMOUDŘÍ S KŘÍDLY

andělská pomoc, zázračná pomoc

Moudří s křídly představují pomoc všech andělů. Když vstoupíte do jejich říše, vězte, že vaše upřímné modlitby budou vyslyšeny v souladu s boží vůlí. Karta také představuje Boží intervenci a zázračné možnosti léčení a přeměny. Důvěřujte, ať se děje cokoli: nebeské bytosti na vás dohlížejí. Moudří s křídly umožňují na moment nahlédnout do budoucnosti, když vám dávají poselství šeptaná do větru. Ta se pak ve vás promění v inspirativní myšlenky, které v okamžiku rozplétají minulost a odkrývají přítomnost. Buďte si vědomi vyššího vědomí v sobě. Toto je dobrá doba na to, pohlédnout na své myšlenky prostřednictvím meditace. Kdo tyto myšlenky pozoruje? tohle Já je příbuzné s Moudrými s křídly, kteří vám přišli pomoci se vznést.

S láskou Saxi