Úplněk ve štíru


22.4.2016 7:23 – úplněk ve štíru, 10.5.2017 23:42

Štír je spojen s orgány:

IMG_0045scorpin moon smallPohlavní orgány, konečník, močová trubice, prostata. Za tohoto úplňku jsou citlivé a doporučuje se je nepřetěžovat. Ženám s gynekologickými problémy může prospět sedací koupel z heřmánku a nebo z řebříčku. Budoucí matky by měli být velice opatrné, protože v tomto období dochází snadněji k potratům.

Sběr bylin:

Za úplňku ve štíru je nejideálnější doba ke sběru bylinek, mají největší sílu. Vhodný den pro sbírání všech druhů koření. Ostatní rostliny by jsme neměli stříhat, zaštěpovat a sušit.

No co se zaměřit?

Znamení štíra je spojeno s tajemstvím, vše co je skryté se dostává na povrch. Na světlo se mohou dostat skryté bolesti, je třeba se jim postavit. Můžeme v sobě zaznamenat skryté touhy, vášně, zášť a zvýšenou sexualitu. Pokud žijeme v iluzích, tento úplněk nám dokáže otevřít oči. Štíří energie je magická, vládne jim planeta Pluto, která je také tajemná a osudová.

Měli bychom se připravit na to, že naše potřeba lásky, vášně a citlivosti bude silnější než v jiné dny. Partnera by jsme si měli vybírat velice pečlivě, protože partner získaný za tohoto úplňku se nás nebude chtít za žádných okolností dobrovolně vzdát.

IMG_8423aaawebPři úplňku ve štíru, by jsme se měli zaměřit na finance. Protože pod štířími energiemi vše vychází na povrch a pokud někdo tají něco okolo financí a nebo pokud někdo něco nezaplatil, muže se to provalit. Proto je důležité si záležitosti okolo financí zkontrolovat, zaplatit včas účty a hlavně se nezadlužovat. Lidé, kteří mají dluhy musí být v tomto období opatrní.

Úplněk ve štíru se hodí na kouzla lásky a také na kouzla, které nám dodávají odvahu a sebedůvěru a v neposlední řadě na ochranná kouzla.

Jakou používat vůni?

Každé znamení si při průchodu měsíce vyžaduje pro posílení svého vlivu svoji specifickou vůni. Tuto zásadu zavedla do astrologie Lucrezia Tornabuoni, byla to dcera astrologa a alchymisty Roberta di Montereggio. Jako první zformulovala tyto charakteristiky. V Luně ve znamení štíra užíváme podle ní vůni karafiátů a nebo bergamotového oleje. Tyto vůně posílí vesmírné vibrace a my se budeme cítit daleko spokojenější.

Uklidňují a relaxační koupel:

Tato koupel je vhodná ve dnech, kdy Luna prochází znamením Raka, Štíra a nebo Ryb. Napustíme si vanu do které přidáme několik kapek z aromatického olejíčku z levandule a nebo santalu. Pokud máme náročný den a potřebujeme o něco víc uvolnit, můžeme přidat do koupele odvar z meduňky a nebo mateřídoušky. Ideální je také zahalit koupelnu do modravého tónu, stačí přes lampičku přehodit modrý šátek a nebo použijeme modrý papír. A na závěr si pustíme klidnou, konejšivou hudbu.

S láskou Saxi