Tarot na 31.7.2016


31.7.2016 tarot

MÍRNOST – KRÁL POHÁRŮ – KRÁL MINCÍ

Mírnost představuje zmírnění, mírnost, proměnu, kompatibilitu, načasování, smíření, uskutečnění, zkoušku, spojení, čištění a léčení. Zlatý anděl mírnosti se vznáší ve vzduchu. Světlo proniká vitrážovým sklem na stropě. Spojuje oheň v levé ruce s vodou v pravé ruce, čímž vytváří dokonalou alchymistickou kombinaci vzájemných protikladů. K rovnováze dojde, když se dosáhne správné směsi, která se bude neustále upravovat. Sklo zesílí, když ho nejprve rozehřejeme na vysokou teplotu a pak ochladíme. Budeme-li procházet těžkými situacemi, posílí nás to a očistí. Poučte se ze svých chyb! 

Král pohárů představuje bezpodmínečnou lásku. Je dobrý otec, pečující, laskavý, citlivý, štědrý, spolehlivý, ohleduplný ale také náladový a emocionální.  V odvrácené straně je až příliš emocionální, skrývá emoce, může být citově závislý, také žárlivý a nebo silný alkoholik. Jedním z úkolů krále pohárů je pomoci vám, abyste se něčeho zbavili. Nadáním této karty je: silná intuice, ochranitelská a uklidňující přítomnost otce.  Naplňte svůj čas sněním. 

Král mincí je přátelský, praktický, odpovědný, věrný, pracovitý, úspěšný a cílevědomí. V odvrácené straně může být až příliš materiální, líný, povrchní a nedůvěryhodný. Král pevně dohlíží na zdroje, růst a bohatství. Jeho království je plné přepychu a okázalosti. Zodpovídá za jakýkoli fyzický projev. Jeho nadáním je věrnost, úspěch a dosažené prostředky. Odložená radost se vyplácí!

Najděte správnou míru mezi těmito dvěma králi, mezi jejich talenty. Příliš mnoho emocí škodí a také se přestaňte příliš upínat na materiální svět. Také potřeba někoho vlastnit, není tou správnou cestou. A znovu, najděte tu správnou míru, vše na sobě závisí.

S láskou Saxi