Andělé na 20.10.2018


Pátek byl opět takovým pro mě takovým klidným a příjemným dnem, co se týče dnešního tajemství, tak jsem něco dala do pohybu, něco co vnímám pro sebe a pro svůj vývoj hodně důležité. Na sobotu jsem pro změnu vyložila z nádherných karet, které jsem si koupila před pár dny a přímo jsem si je zamilovala, jako kdyby promlouvali s mým nitrem. Jsou to Indigoví andělé od Doreen Virtue a teď ke kartám:

VY UŽ VÍTE

JSTE POCHOPENI

Naprosto nádherné poselství. První vzkaz je pro nás odpovědí na otázku, kterou teď řešíme. Odpověď se skrývá někde v nás, někdo to už teď ví a jiný si odpověď nedokáže připustit, popírá ji. Zde je důležité uvěřit sám sobě a svoji intuici, je správná. Tato karta také je odpovědí na otázku co máme udělat v té a té situaci. I to my přesně vnitřně víme, a přesně to je to nejsprávnější pro nás a pokud to uděláme, pak nám to přinese štěstí.

Nebojte se konat podle své intuice, nebojte se projevit ve své jedinečnosti. Vše dává smysl, neudělali jste chybu. Vše je vyšší záměr a přesně tak to má být. A pokud se vám dnes nebude nic chtít dělat, tak nic nedělejte a relaxujte. V původním pojetí druhá karta hovoří o ospravedlňování se Bohu, něčemu vyššímu, já ji ale také vnímám ve světském hledisku, kdy naše činy budou pochopeny od ostatních, jako je naše rodina, kamarádi, veřejnost.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Autorské mariášové karty vloženy do eshopu zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz