Lenormand na 19.10.2018


Čtvrteční den byl u mě takový pohodový, nic zásadního jsem neřešila, ničím zásadním jsem se nezabývala, dokonce jsem ani nesmysly neřešila. Na pátek jsem vyložila z lenormandek a teď ke kartám:

JETEL – PÁN 

+ KŘÍŽ – KNIHA – JEZDEC 

Páteční den vnímám v první řadě jako takový pohodový, příjemný, obyčejný den. Budeme se radovat z běžných každodenních věcí jako je slunce, déšť, lidi okolo sebe, něco krásného si třeba i na sebe koupíme, možno jen malou maličkost co nám udělá radost. Budeme šťastní a spokojení jen tento den nepůjde do hloubky, bude to jen takové obyčejné štěstí. Jetel je občas spjat i s výhrami, že by nás nějaká také čekala? Nepíši přímo o finanční výhře, i když ta by mohla také být, ale jen taková malá, jinak výhra se může týkat i jiné oblasti života. Na konci řádku jsme vyšel pán, ten hovoří o nás a dejme tomu i o tom, že dnešní den bude jen náš. Pro ženu by muž zde mohl být předzvěstí určitého muže, že by nový muž v jejím životě a nebo že by se ten její vyhlédnutý vyjádřil či jinak ji učinil den příjemnější?

Na dalším řádku vnímám, že nás dnes čeká určitá osudová událost, věc, o které zatím nevíme, ale věc, díky které se věci dají do pohybu, možno více než by jsme si přáli. Tato kombinace také může odkazovat na nějaké tajemství, které se dovíme a nebo nám bude svěřeno, vnímám ho jako hodně zásadní pro nás. Když jsem psala výklad těchto karet, do hlavy mi skočila akorát věta osudové tajemství a můj zrak se zastavil na hodinách s časem 18:18, tento andělský vzkaz mi říká, možno i někomu z vás, že láska se probouzí, láska bude oživena… tak se nechte překvapit.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Autorské mariášové karty vloženy do eshopu zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz