Andělé na 8.7.2018


Dnes jsem měla doma klid, i když ne zrovna takový, jaký jsem si původně plánovala. Na zítřek jsem vyložila z Andělské terapie od Doreen Virtue. A teď ke kartám:

SOUSTŘEĎTE SE NA SLUŽBU

Zaměřte veškerou svou pozornost k odpovědi na otázku „Jak mohu učinit svět lepším?“ a zákon přitažlivosti se automaticky postará o vaše potřeby.

POZEMSKÝ ANDĚL

Jste posel světla, který přišel na Zemi učit o lásce.

Opět padly nádherné karty a já přemýšlím, kde mám začít. V hlavním významu první karta odkazuje na duchovní službu jako je učitel, léčitel, terapeut. Pro běžného člověka se tato služba týká situací, kdy může učinit svět lepším, např. pomocí starým lidem, rodičům a nebo také můžeme nabídnou pomoc či určitý druh podpory našim kamarádům, známým a nebo klidně i úplně cizím lidem. Před lety jsem měla brigádu na tři hodiny denně v domově důchodů, uklízela jsem tam, chodila jsem pokoj po pokoji a potkávala jsem se stařenkama a stařečkama, někteří z nich byli nesmírně rádi za to, že mě viděli a mohli se mnou při mé práci prohodit několik vět, dokonce na mě každý den čekali, já v tom tenkrát našla smysl své práce. Každý v sobě máme léčivou energii, ať v doteku, v pohlazení a nebo jen ve slovu. Druhá karta přímo hovoří o našem životním poslání a naše poslání je šířit lásku a světlo. Věřte, že i ten nejmenší paprsek světla dokáže prosvětlit tu nejčernější tmu. A opět, světlo a lásku zde můžeme šířit našim vyzařováním, našim slovem mluveným a nebo psaným, našim uměním (to mi připomnělo, že hned zítra zveřejním další mandalu), hudbou… Nezapomínejte, že základ všeho je pozitivní myšlení!

S láskou Kateřina

Ceník služeb