Lenormand na 7.7.2018


Dnes jsem měla takový hodně příjemný den, sice jsem vůbec nic neudělala, jednou za čas je dobré vypnout, nic neřešit a jen tak odpočívat. Na sobotu jsem vyložila z krásně kreslených vílích lenormandek a teď ke kartám:

LILIE – KOTVA + DOPIS – KLÍČ

Na sobotu nám padla opravdu krásná kombinace karet. Lilie je hlavní rodinná karta. Jejími kvalitami je čistota, upřímnost a nevinnost. Energeticky se budeme cítit absolutně v harmonii sami se sebou a s okolím, najdeme v sobě mír a ten správný střed. Pokud je v našich životech něco, co není zrovna ideální, pak my se s touto situací smíříme, přijmeme ji. Tento stav budeme cítit v celém našem bytí, bude hluboce ukotvený v nás a v našich kostech. Kdo bude dnes v práci, pak se v ní bude cítit příjemně, lilie s kotvou hovoří o harmonickém pracovním prostředí, harmonické a klidné práci. V neposlední řadě je lilie pro tvar svých pestíků nazývána sexuální kartou, v tomto případě by zde hovořila o sexuální závislosti, o práci v erotickém průmyslu a nebo tato kombinace může být předzvěstí dostatečného množství sexu a sexuální energie.

Dnes se k nám také dostane určitá informace, dojde zpráva či se něco k nám zprostředkovaně donese, dopis hovoří o povrchnosti, takže nemusíme znát přímo podrobnosti, ale každopádně touto zprávou se v našem životě něco vyřeší, najednou jako kdyby jsme opět pocítili v našich životech jistotu. Dopis také může představovat všemožné písemnosti, někdo může dnes uzavřít smlouvu a nebo si třeba domluví nějakou obchodní spolupráci, také tyto dvě karty mohou hovořit o písemné komunikaci dvou potencionálních partnerů.

Tento víkend budu mít po dlouhé době jen sama pro sebe, dítě je u babičky, přítel bude oba dny v práci a já mám volno, takže budu nerušeně meditovat, moc se těším.

S láskou Kateřina

Ceník služeb