Andělská rada + Lenormand


Na neděli jsem vyložila pro změnu jednu kartu z karet Rady Andělů na každý den od Doreen Virtue, sama mi vylítla z balíčku a jako doplnění jsem vyložila dvě karty z krásných keltských lenormand. A teď ke kartám:

VŠÍMEJ SI ZNAMENÍ

„Ano, znamení, která dostáváš, byla seslána z Nebes. Shazujeme dolů peříčka a mince a využíváme mnoha jiných znamení, abychom ti připomněli, že tě milujeme a že nejsi nikdy sám/sama.“

Dnes si obzvlášť máme všímat věcí okolo sebe. Pokud řešíme určitou věc a nevíme si rady či váháme, zda to mám udělat tak a nebo tak či to nemáme dělat vůbec. Pak dnes můžeme na naši otázku nalézt jasnou odpověď např. v úryvcích textu na billboardech, v knihách, v novinách… toto se mi stalo v minulosti již několikrát, hlavou se mi honila určitá myšlenka a najednou mi zrak utkvěl na nápisu billboardu, který mi přímo odpovídal na můj řešený problém. A nebo jsem zaslechla odpověď v televizi a nebo rádiu, absolutně nevím, o čem mluvili, nevnímala jsem a najednou jsem zaslechla slovo a nebo větu, která byla moji odpovědí. Všímejte si také svých myšlenek, já přes ně hovořím se svým vyšším já a nebo takto komunikují se mnou Andělé, duchové či jiné entity.

MĚSÍC – KLÍČ

Měsíc kromě toho, že díky jemu můžeme být trochu rozladění a nervozní, můžeme mít strach z určité věci, tak také hovoří o nevědomé úrovni pod kterou spadá intuice, sny a předtuchy. A pokud se dnes jimi budeme řídit, pak danou záležitost zdárně vyřešíme. Klíčem zavřeme dveře za něčím, co nám již neslouží a zároveň si otevřeme dveře nové a opět se budeme cítit sebejistě a v bezpečí.

S láskou Kateřina

Ceník služeb