Vytvořte si okolo sebe ochranu, nenechte se vysávat!


Tuto abstrakci jsem namalovala více jak před rokem, nese název „Ochrana“. Každou chvíli čelíme energetickým zásahům ze svého okolí. Energetičtí upíři jsou všude, stačí kamarád, který dojde k vám se vypovídat ze svých problémů, naštvaná kolegyně, procházející, spěchající lidí v obchodním domě…

Při těchto a nebo při podobných příležitostech a nebo jen tak preventivně je vhodné si vytvořit okolo sebe ochranné vajíčko. Tato abstrakce přitahuje očima na střed, na černý bod – naše tělo. Od něho se náš pohled rozostřuje a přechází převážně do zelené barvy, ta obnovuje naši energii, léčí ji. Páteří začne protékat teplo, začínáme se obalovat. Většina citlivějších jedinců (čarodějů, mágů, šamanů, léčitelů…) cítí, vnímá jen jednou rukou (částí těla), většinou je to levá strana, u mě se postupem času začala projevovat i ta pravá, tu přestavuje fialové barva na abstrakci. Fialová je také barva duchovního růstu a působí antistresově.

V té době, co jsem tuto ochranu vytvořila (v podstatě ani nevím, jak jsem k ní dospěla…), tak to v mém životě nebylo jednoduché, přítel byl po infarktu, hodně věcí bylo převážně na mě a já jsem byla pod tlakem. Hodně mi tenkrát pomohla.

S láskou Kateřina

Ceník služeb