Andělská rada na 14.1.2017


14.1.2017 AnděléO víkendu s oblibou na výklad používám Angel Answers od Doreen Virtue. Beru to jako takové uvolnění, uklidnění a pohlazení po duši po náročném pracovním týdnu. A dnes se mi to opět potvrdilo, zůstali mi v ruce přesně tři karty, první nás nabádá, aby jsme se obrátili do svého nitra, neřešili věci reálnou cestou, reálná cesta nám nedá odpovědi. Jen my sami vevnitř sebe, ve svém podvědomí víme, co máme udělat, jak se správně zachovat. Najděte si nějaké klidné místo, kde se cítíte dobře, kde vás nebude nikdo vyrušovat, stačí i nějaký malý kout, kde si můžete zapálit svíčku, dát do něj nějakou příjemnou věc, někdo si do něj dá malého andílka, jiný Buddhu a třeba já miluji květiny. Fantazii se meze nekladou, hlavní je, aby jste se cítili dobře. Pohodlně se usaďte na křeslo, židli, na zem… zavřete oči a pomalu nasávejte a vypouštějte vzduch, vnímejte jen svůj dech, na nic nemyslete, nechte své myšlenky jen tak plynout a vnímejte je pouze jako nestranný pozorovatel. Situace, plány, které máte, to, čeho chcete docílit můžou pro vás sice znamenat naplnění, možná jste si stanovili nižší cíle, vezte, že je pro vás přichystáno něco mnohem naplňujícího. Zatím to nevidíte. Otevřete svoji smysl a důvěřujte jí. A hlavně se nevzdávejte! Vy si to zasloužíte, ušli jste už velký kus cesty a pokud vytrváte i nadále, pak se výsledek dostaví.

MEDITACE PŘINÁŠÍ ODPOVĚDI

Snaha o intelektuální řešení vašich problémů nebyla úspěšná. Je to proto, že řešení, které hledáte, je možné najít pouze v sobě. A to tak, že se pomocí meditace nebo vnitřní duchovní práce ponoříte do sebe. Pochopení můžete získat i prostřednictvím snů, jelikož vaše podvědomí vytváří řešení, která nejsou bdělé mysli dostupná.

JE TU NĚCO LEPŠÍHO

Nebesa pro vás nachystala něco krásného! Ale není to to samé, co jste si plánovali vy. Zeptejte se sami sebe, co by jste měli raději. Přesně to, o co jste pořádali a nebo něco, co vím přinese větší štěstí a naplnění? Někdy má pro nás Bůh připravené radosti, které si neumíme ani představit. Otevřete svou mysl a srdce možnosti, že si zasluhujete ještě více, než o co sami žádáte. Důvěřujte svým andělům a nechte se vést novými vzrušujícími cestami!

NEVZDÁVEJTE TO!

Tohle není správný čas vzdávat se! Pokračujte v cestě za svými nadějemi, sny a plány. Jste na správné cestě, a pokud na ní setrváte, výsledek se dostaví. Je velice důležité, abyste vytrvali a neztráceli víru v sebe. Nenechte se zastrašit a zastavit. Jestliže ostatní nesdílejí vaši vizi, neznamená to, že byste neměli jít za hlasem svého srdce.

S láskou Saxi