Andělská terapie na 16.6.2018


Je pátek večer a já jsem až teď začala po celém týdnu odpočívat, do konce týdne mě čeká relax, dítě bude na výletě se skautem a přítel celý víkend v práci, takže si pořádně odpočinu a naberu sílu na nadcházející týden. A teď ke kartám na sobotu:

ZVÍŘE SÍLY

Váš zvíření duchovní průvodce je vaším strážcem a pomáhá vám v této situaci.

ZÁKLADNÍ ČAKRA

Když popisujeme svůj domov, kariéru a finanční záležitosti, používejte pouze pozitivní slova, protože tato slova předurčují, co dostanete.

Poslední dobou padají v různých karetních sadách naši zvířecí společníci. Já budu zítra prakticky celý den jen s mojí kočičkou. My všichni opět v sobotu budeme mít silné spojení s našimi zvířecími průvodci, může se zde jednat jak o naše reálné zvíře: psa, kočku, papouška… tak se situace může týkat i našeho totémového zvířete, duchovního průvodce. Chce se po nás, aby jsme byli vnímavý, aby jsme naslouchali svému srdci a intuici, naši zvířecí průvodci se pokoušejí s námi komunikovat. Dle této karty jsou zvířecí průvodci andělé, kteří jsou úzce spojeni se zemí.

Další kartu vnímám jako naše uzemnění, naši pevnou půdu pod nohami, náš stabilní život plný všeho co k němu potřebujeme, mluvím zde o materiálních hodnotách. Těch ale nedocílíme věčným si stěžováním na nepříjemnou situaci. Chce se po nás, aby jsme se uzemnili, aby jsme si představili, že máme všeho dostatek, představili si hojnost, která k nám proudí. Pokud je tato představa nad naše síly, pak si na pomoc můžeme zavolat anděly a poprosit je o to, aby podpořili naši víru věřit.

S láskou Kateřina