Seznámení s novými kartami (TAROT ILLUMINATI)


Včera mi dorazili další dva balíčky nových karet, nejdříve jsem do ruky vzala lenormandky, ty se mnou začali ihned komunikovat, byli jako moje prodloužená ruka, cítila jsem z nich nádhernou energii.

Jako druhé jsem rozbalila balíček s tarotem Illuminati, po předchozí zkušenosti s kvalitou karet od Lo Scarabeo jsem zvolila dražší, luxusnější variantu balení. Oproti standartnímu balení je zde několik patrných rozdílů. Místo malé knížečky ve velikosti karet je zde velká kniha ve formátu A5, dále jsou obrázky na kartách bez rámečku v plném formátu, hrany karet jsou zde pozlacené a ten hlavní důvod, proč jsem zvolila tuto variantu je tloušťka karet, zde je opravdu vyhovující a karty jsou kvalitní. Bohužel výrobce u všech karet nenabízí dvě varianty provedení a většinou jsou karty pouze v základním ekonomickém provedení. Např. karty nádherně ilustrovaného tarotu Arcanum jsou na tenkých listech, pro domácí použití a nebo do sbírky toto nehraje roli, ale pokud někdo pracuje s kartami každý den, pak bych zde určité omezení viděla, ale to je pouze můj názor, jsem v pár věcech perfekcionistka.

Po rozbalení balíčku jsem zjistila, že jsou karty přímo nádherné, ale vůbec se mnou nerezonují, cítila jsem z nich hodně těžkou energii a žádné napojení. Proto je zde vhodné před koupí karet si nejdřív karty osahat, tím zjistíme, zda s námi rezonují či nikoliv. Obrázky karet můžou vypadat na internetu sebekrásněji, ale vybrané karty nám v realitě nemusí vyhovovat. Já jsem problém objevila v detailech na kartách, kterých bylo hodně včetně ostrých přechodů a to vše dohromady mi rozhazovalo pozornost. Srovnám-li to s tarotem Arcanum, pak na ten jsem se napojila ihned, jeho jemné kresby mi hladili přímo na srdíčku.

Nejdříve jsem se tarotu ptala na různé kontrolní otázky, pokud máme pocit, že nám tarot neříká pravdu, pak je vhodné ho očistit nad plamenem bílé svíčky. Já to se všemi kartami nedělám, očišťuji jen tehdy, pokud mám k tomu důvod. Samozřejmě svoje pracovní Lenormand a tarot čistím pravidelně po každém klientovi, ale u jiných karet k tomu není důvod. Tyto karty jsem tedy důkladně očistila, ale problém stále přetrvával. Sedla jsem si ke stolu, na stůl namířila lampičku, abych měla dostatek světla a procházela jsem jednu kartu po druhé, pak jsem je míchala a říkala jsem jim, jak je mám moc ráda, jak jsou krásné a úžasné. Dala jsem jim dokonce i samostatný pytlíček, který k nim barevně ladil (měla jsem doma několik různých pytlíčků, které jsem zatím nestihla přiřadit ke kartám). Jejich těžká energie slábla, až zmizela úplně a karty se mnou začali rezonovat, šla z nich nádherná energie, sladila jsem se také s jejich kresbami, co mě před tím rozhazovala je teď pryč.

Tento svůj pohled zakončím větou, že „Tarot Illuminati“ je jeden z nejkrásnějších a nejpříjemnějších tarotů, kterí vlastním.

Viz. moje sbírka

S láskou Kateřina

Ceník mých služeb