Andělská terapie na 24.11.2018


Jak jsem včera psala o jednom svém snu, tak dnes k ránu se mi zdál další sen, v něm jsem potkala svého bývalého přítele se kterým mám dceru, neviděla jsem ho minimálně patnáct let, ani nevím kde se pohybuje a nebo zda ještě žije. V tom snu byl o patnáct let starší, hned jsem ho poznala, zeptal se mě, co tady dělám  a já jsem se otočila a utekla. Vím, co mi tento sen chtěl říct a jaké téma mám zpracovat, vím i to, že jsem se objevila i v jeho snu. Na zítřejší den jsem pro odlehčení vyložila z karet Andělské terapie od Doreen Virtue a teď ke kartám:

RODIČE 

Božskou pravdou je, že vás rodiče milují, a to navěky a nejlépe, jak to umí. Andělé vám pomáhají uzdravit bolest související s vaší matkou a nebo otcem.

ZRUŠIT A SMAZAT

Užívejte pouze pozitivní slova a myšlenky, protože se velmi rychle zhmotňují v realitě. Požádejte anděly, aby zrušili účinky vašeho negativního myšlení.

První karta nám padla protože potřebujeme v sobě dořešit záležitost, která má něco společného s našimi rodiči. Když jsme byli malý a nebo i v dospělosti nám rodiče mohli udělat něco, co jsme jim stále neodpustili. Nemuseli nám dovolit vysněný kroužek, později nám zakazovali partnery nebo nechtěli hlídat vnoučata či se mezi námi stalo něco úplně jiného pro nás nepříjemného. Po nás se zde chce, aby ať se naše situace týká čehokoli, aby jsme jim odpustili, jsou to přece naši rodiče, naše rodina, krev. Je jedno, proč to tenkrát udělali, měli k tomu své důvody ať ty jejich a nebo jak oni tvrdili pro naše dobro, to teď nehraje roli. Hoďte minulost za hlavu, popř. si s nimi o tom povykládejte. V mém životě také bylo mnoho momentů, které jsem své mamce nedokázala dřív odpustit, to, že jsem se jako malá byla vybrána do baletu do kterého jsem si strašně moc přála chodit a ona mi to neřekla, nepřála si abych tam chodila. To, že moje rodiče prodali moje nové věci, dárky, které jsem dostala od mých prarodičů, které se mi ani do ruky nedostali. Je toho více, ale já jsem jim již dávno odpustila. Vím, že moji rodiče nejsou dokonalý, ani já nejsem dokonalá dcera, ale naučila jsem se je brát takové, jací doopravdy jsou a mám je opravdu ráda. Situace se také může týkat naopak nás jako rodičů vůči našim dětem. To byl také jeden z důvodů, proč se mi objevil bývalý přítel ve snu, musím zapracovat na svém vztahu s dcerou. Zapomeňte na minulost, zapomeňte na to, co se tento rok, tento týden, včera a nebo i dnes negativního stalo. Úplně vypusťte negativní myšlenky z hlavy. Vypusťte také myšlenky plné zášti a nenávisti, toto vše musí pryč. A pokud s tímto máte problém, pak poproste anděly, aby vás s tím pomohly. Na pomoc také můžete zavolat Archanděla Michaela, aby Vás svým mečem odrhl od těchto myšlenek, od těchto negativních energií.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Eshop s mandalama zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz