Tarot na 23.11.2018


Dnešní den byl pro mě opět hodně příjemný a nesl se v klidném duchu. Posledních pár dní je hodně zvláštních, ve snech se mi vrací můj minulý život před lety, situace a lidé, kteří již nežijí, najednou je vidím úplně v jiném světle než tenkrát, v jejich opravdovosti jako kdyby spadl závoj iluze z mých očí a hlavně z mého srdce, jednalo se o moji babičku a dědečka, tím se tato moje minulost ukončila. Do toho se mi před pár dny otevřelo něco, řekněme, že jsem dostala shůry určitý dar, jak mi to došlo, tak jsem se přímo rozbrečela štěstím, díky tomu jsem najednou pochopila další věci… a věřím, že to byl jen začátek… A teď ke kartám na pátek, vyložila jsem z tarotu dobra, z ruky mi přímo vylítly tyto karty:

PÁŽE OHNĚ – DESÍTKA ZEMĚ

+ ESO VODY – VĚŽ

Páže ohně nám přináší určité nakopnutí, určitou šanci, impuls, něco, čeho když se chytíme, tak nás čeká bohatství, jakýkoli hmatatelný zisk. Prostě před námi je nová příležitost a my ji přijmeme lehce, hravě v podstatě to nijak zvlášť nebudeme řešit, vždyť život je hra a nic nejde. Může se jednat o nabídku práce, spolupráce, nabídku nějaké výhodné investice či koupě, pozvání na rande… S touto kombinací karet je možný pracovní postup, povýšení, přidání mzdy…. S pážetem můžeme být chvílemi nejistí a najednou nemusíme hned vědět, zda tuto nabídku máme přijmout, toho se opravdu nemusíme bát, udělejte to, zde můžeme jenom získat. Tím ziskem pro některé z nás mohu být finance, pro jiné pochvala, pro jiné to bude partner ve kterém objeví opravdový poklad a jiný naopak vyrostou po duchovní stránce.

Eso vody hovoří o přítomné chvíli tady a teď, kdy pro nás neexistuje minulost, kdy si užíváme současné chvíle, jsme jí naplněni, zahlceni štěstím, užíváme si ho plnými doušky. Je to jedna z nejšťastnějších karet. S věží zboříme zažité struktury, hranice, něco co již delší dobu nefungovalo, bylo to neudržitelné. Prostě uděláme šťastný boom, šťastný obrat ve svém životě. Věž je takový násilný konec, blesk z čistého nebe, zde to vnímám tak, že dostaneme příležitost k něčemu a v té euforii ukončíme něco co nám stejně již nic nedává a nebo se nám prostě z ničeho nic život otočí o sto osmdesát stupňů.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Eshop s mandalama zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz