Andělská terapie na 28.7.2018


Na sobotu jsem pro ulehčení vyložila z Andělské terapie od Doreen Virtue. A teď ke kartám:

ARCHANDĚL RAFAEL

Archanděl uzdravení je s vámi a pomáhá vám ve vaší léčitelské práci.

ZÁKLADNÍ ČAKRA

Když popisujete svůj domov,  kariéru a finanční záležitosti, používejte pouze pozitivní slova, protože tato slova předurčují, co se stane.

Archanděl Rafael je jeden z mých oblíbených Andělů se kterými ráda pracuji. Je to léčitel a jeho energie je smaragdově zelená, příjemně teplá. Uzdravení se zde může týkat jak fyzického těla, různých nemocí a nachlazení, tak i naší bolavé duše. Dnes z ničeho nic můžeme mít chuť na detoxikaci, na dravé jídlo, na dostatek spánku, hlavou se nám můžou točit myšlenky, že by jsme mohli přestat s kouřením… U někoho se mohou pomalu začít projevovat léčitelské schopnosti, každý je máme v sobě, najednou jako kdyby jsme věděli co nám udělá nejlépe. A kdo už léčí, pak Archanděl Rafael ho bude podporovat na jeho cestě. A pokud si dnes opravdu nebude vědět rady (ohledně nemoci či léčitelství), pak můžeme Archanděla Rafaela požádat o pomoc, já ho volám pravidelně.

Základní čakra představuje první, kořenovou čakru. Hovoří o našem uzemnění, o našem spojení se zemí. Pokud tato čakra nefunguje správně, my pociťujeme různé strachy ohledně našeho finančního zabezpečení, pak např. na tělesné úrovni se to může projevovat bolestí zad, v kříži. Když jsem začala pracovat na sobě s čakrami, tak jsem si tuto čakru vyrovnávala těmito afirmacemi: jsem uzemněná, jsem pevně spojena se zemí, cítím finanční dostatek, mám finanční hojnost, mám vše, co k životu v hojnosti potřebuji… veškeré obavy o moji budoucnost jsou ve své mysli zakázala. Tuto čakru také otevírá jasná svítící červená barva, minerály: achát, granát, rubín, červený jaspis… a podporující vůně jsou: cedr a hřebíček.

S láskou Kateřina

Ceník služeb