Lenormand na 29.7.2018


Tak si říkám, že jsem v pátek večer měla uposlechnout varování kosy a měla jsem raději zůstat doma. Ne jen že zrovna, co jsme odešli z domu, tak začalo pršet (šli jsem tam pěšky bez deštníku) až se strhla pořádná průtrž, tak jsem trochu promokla, to by mi tolik nevadilo. Ale nikdy by mě napadlo, že na akci pod širým nebem mi bude vadit kouř a smrad z cigaret, dým z jedné strany, z druhé… Už tam se mi spustil kašel a doma jsem se celou noc přímo dusila, opět mi to po roce nastartovalo nepříjemný chronický zánět průdušek. A teď ke kartám na příští týden:

KVĚTINY – BYLINY – POPRAVA

+ OREL – KOTVA

V neděli nám to začíná hezky květinami, ty hovoří o tom, že ať je situace jakákoli, vždy je tady šance na její zlepšení. Květiny představují vše krásné, co si jenom dovedeme představit jako je štěstí, spojenost, romantika, láska…. je to příjemně prožitý den, kdy jsme šťastní. Občas tato karta také hovoří o květinách či nějakém jiném dárku popř. o setkání s milou, příjemnou osobou. Jedna etapa našeho života je za námi a začíná nová, vnímám ji jako takovou klidnější, spíše bych ji viděla v budoucnosti, dejme tomu na podzim. Protože právě máme, řešíme určitý problém, který prostě momentálně nemá řešení. V mém případě to vnímám tak, že bylinková léčba mi zrovna teď nepomůže, ale mám naději na zlepšení i když to bude běh na dlouhou trať.

Jak ale říkám, vše, co se děje se děje z určitého důvodu, zde bych řekla, že i to zlé je zde pro naše nejvyšší dobro. Orel nám dává nadhled nad naší situací, našim životem. Říká, že věci, co se dějí jsou zde pro naše nejvyšší dobro, s kotvou by to hovořilo o tom, že zrovna teď dosahujeme určité vyšší úrovně, určitého vyššího cíle našeho bytí. Můj vyšší cíl je zde takový, že mám začít dělat přesně to, jak to vevnitř sebe cítím, mám začít více poslouchat svoje tělo i za předpokladu, že se to nemusí jiným lidem okolo mě líbit, tak a od teď začnu být zdravě sobecká.

S láskou Kateřina

Ceník služeb