Andělská věštba na 13.10.2018


Zrekapituluji-li pátek, tak se moje ztráta týkala zrušené objednávky z jednoho obchodu, víc jak dva týdny jsem čekala na zboží, které bylo skladem, eshop byl v mém městě. Zrušila jsem objednávku a zboží jsem objednala jinde. Díky ochotě personálu jsem na místě zjistila, že můj výběr nebyl nejlepší a zvolila si jinou variantu, která byla šitá přímo na míru. Řešila jsem tvrzené sklo na mobil, dokonce mi ho i na místě nalepili. Jen jsem utratila trochu víc než jsem měla v plánu, ale tak to prostě mělo být, měla jsem změnit obchod abych byla spokojená a to jsem. Dojela jsem domů a na stole ve vázičce jsem měla rudou růži… a to jen tak, mám toho nejhodnějšího muže, dnes jsem za něj opět děkovala Vesmíru, tím myslím ještě před tím, než jsem dojela domů a objevila růžičku. Na sobotu jsem vyložila z nádherného orákula Andělská věštba a teď ke kartám:

ANDĚL SVOBODY

Jsem cestou k volbě lásky, nezávislosti a tvořivosti.

Tento anděl odstraňuje překážky, které brání svobodě. Svoboda má mnoho různých podob. Svobodní se můžeme cítit v našem projevu a v tom, že budeme neomezeně dělat to, co opravdu, to co vnitřně cítíme neomezeně na ostatních. Konečně jsme sami sebou ve své celistvosti, můžeme se projevit, tuto kartu také spojuji s jakoukoli uměleckou tvorbou či jenom předělávání, uspořádání našeho domova. Naše životní energie proudí skrze nás tak, jak má, nic nás netlačí domů, cítíme se lehce, vzdušně.

ANDĚL SMÍŘENÍ 

Nechť jsem plně smířen s tím, co jsem zanechal za sebou.

Ano, ať se v našem životě stalo cokoli, pak jsme se s danou záležitostí smířili, přijali jsme ji takovou, jaká je a přesně tímto jako kdyby z nás spadl těžký balvan, osvobodili jsme se. Přesně toto je funkce tohoto anděla, on nás má smířit a opět přivést do světla. Většinou se situace týká naši nezpracované minulosti, která nás tahá dolů, tahá nás zpět a my díky ní nedokážeme žít tady a teď, nedokážeme se dívat nezaujatě do budoucnosti. Dnes máme velkou šanci se osvobodit a vzlétnout vzhůru jako pták.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Vloženy nové mandaly do eshopu zde je odkaz

Stránky K.S.Art opět v provozu zde je odkaz