Lernomand na 12.10.2018


V úvodu se vrátím k rekapitulaci čtvrtku, vnímala jsem ho jako normální, příjemný i když trochu hektický den, ty nepříjemnosti se týkali mého osmiletého syna a jeho poznámky ze školy, ale to jsem už při výkladu věděla, že v mém případě se stane přesně toto, děti jsou děti a toto je teď každý týden, tak se na to povznáším, nic jiného mi nezbývá a teď ke kartám na pátek:

MYŠI – SÍLA ZVÍŘAT

+ KŘÍŽ – ČÁPI – ZAHRADA

Dnes jako první karta vypadli myši, nemám je ráda ani v reálném životě, dokáží ho někdy přímo pořádně znepříjemnit. Přestavují ztrátu, špínu, hnus… věci a situace s nimi za nic nestojí, díky jim můžeme procházet nepříjemnými stavy mysli, od její nahlodávání, chroustání až mírné a těžké deprese. Dokáží nás obrat o čas, energii, peníze, majetek, kamarády, partnery a nebo prostě jen o naši dobrou energii. Zde ale v naší situaci nejsme sami, vedle nás stojí buď náš a nebo naši domácí mazlíčci a nebo naše silové zvíře. S tím se pomocí meditace či jiného zklidnění můžeme spojit. Síla zvířat také odkazuje na spřízněnou duši, kterou známe z jiných životů, tu, která nás stále doprovází. Síla zvířat nám také přímo říká, že dveře do jiných světů, jiných realit, jiného stavu vědomí jsou otevřené a velká šance k navazování spojení např. s našimi strážnými anděli.

S křížem se trochu potrápíme, budeme mít pocit jako kdyby jsme si toho na sebe naložili přes příliš. Tato karta karta také odkazuje na osudové události, na věci, kterými si musíme projít aby jsme se z nich něco naučili. Zde kříž odkazuje na proměnlivou situaci ve vztahu k veřejnosti. Tenkrát, před pár, dny, týdny… jsme měli určitý společenský statut a teď se to celé mění, chvíli tak a pak zase jinak, chvíli to vypadá jako na oficiální vztah a pak najednou přesný opak… Změnil se postoj společnosti k nám a nebo naopak my jsme změnili postoj k ostatním, zde by se také mohlo jednat o výměnu přátel či změnu míst, kde se pohybujeme. Shrnu-li to, pak se zde jedná o nestálou situaci. Ce se z ní máme naučit?

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Vloženy nové mandaly do eshopu zde je odkaz

Stránky K.S.Art opět v provozu zde je odkaz