Lenormand na 11.10.2018


Na čtvrtek jsem opět vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand, v ruce mi zůstali dvě dvojice karet. A teď ke kartám:

KNIHA – MĚSÍC

+ MRAKY – DÍTĚ

Kniha v hlavním případě odkazuje na tajemství, ať už to co je před námi ukryto a nebo to, co ukrýváme zde mi sami. někdo může doma zatajovat své skutečné příjmy, jiný má milence a nebo prostě jen ukrýváme něco, co je pouze v nás, naše takové klidně i malé tajemství. Zde ale tato situace na naši psychiku nebude působit nejlépe, že by jsme se báli, hryzalo nás svědomí? Měsíc zde u někoho může hovořit o jeho nevědomé úrovni, o věcech, které má ukryty někde hluboko ve své mysli, někdo si je uvědomuje a jiný ne. V podstatě by tato situace hovořila o takovém nevědomém strachu, stresu, kde se bojíme a vlastně ani nevíme proč, nevíme, kde se tento strach v nás vzal. Ten koho dnes čeká nějaká zkouška ve škole, v kurzu, v autoškole… pak se tento strach bude týkat jí. Každopádně při tomto spojení karet máme dnes silně vyvinutou intuici.

S mraky se v našich životech objeví nepříjemnosti díky kterým budeme mrzutí, podráždění a smutní. Obloha se zatáhla, je tma a my najednou nevidíme jak dál. Jedná se o nepříjemnou, negativní energii okolo nás díky které můžeme začít o sobě či naší záležitosti pochybovat. Není vhodná doba na výpady vpřed, doporučuje se vyčkávat až se mraky rozeženou a vysvitne sluníčko. Pokud se situace nebude týkat přímo našich ratolestí, kdy nám znepříjemní náš den a nebo se nebudeme trápit ohledně toho zda jsme či nejsme těhotné, pak tato nepříjemná situace má pouze krátkodobé trvání či je to jen taková malá nepříjemnost.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Vloženy nové mandaly do eshopu zde je odkaz

Stránky K.S.Art opět v provozu zde je odkaz