Andělské rady na 24.12.2016


24-12-2016-orakulum

Na dnešní jedinečný den v roce, jsem použila rady andělů od Doreen Virtue ze sady Angel Answers. A opět, to, co se děje přišlo ve správný čas, vše má svůj důvod, i když ho hned nemusíme vidět, ale vězte, že postupem času pochopíte, že vniklá situace byla pro vaše dobro. Pokud jste se pro něco rozhodli, pak své rozhodnutí a činy, které z něho pramení neodkládejte a postupte vpřed. Zbytečně se nerozčilujte, rozčilovaní a nervozita škodí našemu zdraví nejvíce. Dnes večer bude hodně lákadel na svátečním stole, pokud vše splácáte dohromady a ke všemu ve velké míře, nemusí vám být pak nejlépe, ani s alkoholem to nepřehánějte. Andělé jsou dnes s vámi, hledejte znamení. Můžete je také požádat o podporu a také nezapomínejte, že vaši nejbližší, rodina, přátelé jsou na vaší straně.

SPRÁVNÉ NAČASOVÁNÍ

Teď je perfektní čas pro to, na co se ptáte. S jistotou postupujete vpřed! Nic neodkládejte a neváhejte, protože brána energie je právě teď pro vás otevřená. Podmínky jsou skvělé. I když se necítíte připraveni, přesvědčte sami sebe, že jste!

ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ

Andělé vám chtějí sdělit, že zdraví člověka, na kterém vám záleží a nebo také vaše, se zlepší. Můžete požádat o pomoc archanděla Rafaela a své strážné anděly, aby proces uzdravení urychlili. Tato karta vás také může nabádat, aby jste ve svém životě udělali víc zdravých změn. Pokud cítíte, že by jste se měli detoxikovat od nezdravých jídel a nebo víkendového alkoholu, udělejte to. Odstranění nezdravých návyků vám přinese novou energii a sílu. Toto se netýká jen jídla, alkoholu, cigaret…. je to i nedostatek spánku, zbytečné rozčilování, nervy, závist, zášť. Vše toto nám bere energii a zkracuje náš život.

HLEDEJTE ZNAMENÍ

Andělé pro vás mají velice speciální a konkrétní odpověď na vaši otázku. Očekávejte okamžitá znamení, která pro vás budou mít hluboký význam. Mnoho lidí vidí bílá peříčka, která naznačují přítomnost andělů, nebo cítí vůně ze svého dětství, které se pojí s některým členem rodiny. Znamení vyžadují soustředěnou pozornost. Buďte tehdy bdělí a otevření různým možnostem, nikdy do předu nevíte, kdy se jaké znamení objeví. Jeden čas jsem hodně vnímala zastavení svého zraku na hodinách přesně v 11:11, tento čas značí pohlazení andělů po naší duši. Dále jsem měla určitou otázku v hlavě a odpověď se mi ozvala z rádia, televize a nebo jsem si ji přečetla na plakátu, kdy můj zrak na něm sám spočinul. Nepleťte si v této době synchronistické události s pouhými „náhodami“. Jsou to vzkazy určené speciálně vám.

ANO!

Bravo! Rozhodli jste se správně. není důvod pokračovat v zkoumání dalších možností. Víte, co dělat, a měli by jste naplňovat vaše plány. Udělali jste správné rozhodnutí pro svůj osobní růst a rozvoj, ale některá rozhodnutí můžou představovat opravdovou zkoušku. Pokud je úkol, který máte před sebou náročný, nebo dokonce skličující, pak při uskutečňování svých plánů klaďte důraz na optimismus a sebelásku. Požádejte své anděly, aby s vámi byli na každém kroku, a neváhejte žádat o podporu přátele a rodinu.

S láskou Saxi