Kipper na 25.12.2016


25

ZNEKLIDŇUJÍCÍ ZPRÁVA – PÁN – BOHATÁ DÍVKA

+ DŮM

Dnes nám nějaká zneklidňující zpráva, nepříjemnost naruší náš jinak spokojený život. Když se podívám na dnešní světové dění, tak zřícení letadla s celým sborem Alexandrovců bylo velkou tragédii, pokoj jejich duši. Může se také např. jednat i o nějakou nemoc, nemusíme se cítit nejlépe, já se dnes probudila opět s šílenými bolestmi zad. Může se jednat o cokoli. Nepoddávejte se tomu, nesmutněte, užívejte si láskyplného domova a své rodiny. Dnes je první svátek vánoční.

Den nám může narušit zneklidňující zpráva. Může to být jakékoli nepříjemnost, mrzutost. Můžete pocítit nachlazení, nemoc a nebo se také můžete pohádat se sousedy. Také se zde může jednat o jakýkoli smutek, bolestné vzpomínky či depresi, které budou třeba bez jasného důvodu. Den bude plný emocí, někdo může jejich průchod ventilovat pláčem. Tato situace se týká pána, pro muže je to jeho osobní karta a pro ženu představuje jejího partnera, milence, manžela, muže, který je jejímu srdci nejblíže. Bohatá dívka je mladší žena, milenka, přítelkyně, dcera, tchyně nebo kolegyně z práce (věkově do 40ti let). Tato žena může být z dobré rodiny a nebo je jen na něco bohatá, řekněme např. na city, na krásu, na duši…. Také tato karta může představovat šťastný život a blahobyt, vypovídá o tom, že se vám vše daří. Nyní je čas žít šťastný život!  V dalším významu hovoří o tom, že někdo je finančně zajištěn a má k dispozici hodně peněz.

Dům představuje náš domov, naše soukromí, náš životní prostor. Mimo jiné hovoří o majetku, materiálních hodnotách a stabilitě. A také o spolehlivém, stálém vztahu bez citových výkyvů.

S láskou Saxi