Andělské rady na 30.11.2019


Dnes jsem opravdu ráda, že mám pracovní týden za sebou. Dnešní den byl sice velice příjemný, ale nestihla jsem zářit věci, které jsem chtěla. Nevadí, jsou i další dny. Na sobotu jsem pro odlehčení vyložila z Andělských rad od Doreen Virtue a teď ke kartám:

ODPOUŠTĚNÍ – KDYŽ MÁTE VÍRU

Minulost a staré křivdy je to, co nás stahuje dolů. To, co nám zabraňuje v dalším našem postupu, to, co nás tahá nazpátek do těch stále opakujících se událostí a vzorců. Proto je tak pro nás důležité tyto věci a tyto lidi vypustit z hlavy. Někdo zde ale může namítat, že zradil mě několikrát, zradí mě i teď, proč bych mu měla opět dávat další šanci. Odpuštění ale o další šanci není, maximálně je to další šance jen pro nás samotné. Je to o tom, aby jsme tomu člověku odpustili to, co nám udělal, poděkovali mu za zkušenost, kterou nám dal a s láskou ho propustili ze svého života a pak si šli svoji cestou dál. Odpuštění se týká i členů naší rodiny, jednou je to naše rodina, tak tu nemůžeme jen tak odstřihnout z našeho života. Já mám svoji maminku ráda i s její povahou, i s tím, co mi v minulosti nepříjemného udělala, vše jsem ji odpustila, beru ji takovou jaká je. A přesně o tom to je. Někteří z nás cítí v sobě vinu za to, co v minulosti udělali a nebo naopak neudělali. Zde toto odpuštění se týká i odpuštění nám samotným. Zde doporučuji formulku: “Odpouštím tobě, odpouštím sobě, odpusť i ty mně!”

Druhá karta je karta víry a tu teď potřebujeme nejvíce. Věřím, že bude lépe, věřím že věci naberou správný směr, že vše dobře dopadne….! Víra je také o změně myšlení, o tom, že to negativní změníme na to pozitivní. Víra je i tom, že co vyzařujeme, to také přitahujeme. Věřím v zázrak, tak si ho i přitáhnu. Naopak pokud věřím, že na to nemám, tak na to nemám. Proto si hlídejte svoje myšlenky a dávejte si pozor na to, v co věříte.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop