Lenormand na 29.11.2019


Musím říct, že se těším na pátek, na konec pracovního týdne. Na to, že vypnu a budu se poddávat pouze počasí díky kterému budu jen odpočívat. Tento týdne nebyl vůbec špatný, celkově bych ho charakterizovala jako jeden z velice dobrých a úspěšných týdnů. Je ty energie z počasí mě nutili do stavů, kdy se mi do ničeho nechtělo a ve všem jsem se musela přemáhat a celkově vše bylo takové smutné. Na pátek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

DUCHOVNÍ PRŮVODCE – PRSTEN – HORA

+ KŘÍŽ – SRDCE

No, ač to na první pohled nevypadá, tak předpověď na pátek není zas tak špatná. Vše má své dva úhly pohledu. Pozitivní na naší situaci je, že v ní nejsme sami. V lepším případě zde máme napojení na našeho jednoho či více duchovních průvodců, v horším případě je i tak máme vedle sebe, doprovází nás, dohlíží na nás, navádí nás, ale my si to nijak neuvědomujeme. Těmito průvodci mohou být andělé, jakýkoliv Bůh, Ježíš a nebo nějaká naše spřízněná dušička, která se nám rozhodla pomáhat. Někteří o duchovním průvodci hovoří jako o vyšším Já, o tom, které my máme hluboko v sobě. Já ho zde ale dnes vnímám jako sílu, energii, která stojí mimo nás, mimo naše tělo. Dnešním problémem je jakýkoliv vztah, pracovní, kamarádský, rodinný, partnerský… dále se situace týká všech druhů domluv a smluv. Zde jim v jejich naplnění, uzavření brání hora, překážka, něco, co tuto smlouvu nepropustí. To stejné se bude týkat i vztahů, kdy hora odkazuje na partnerskou krizi, chlad, nekomunikaci popř. přerušení tohoto vztahu. S horou věci stojí na místě a dále se nevyvíjí, tato karta nás učí trpělivosti a říká, že vše nemůžeme mít teď hned.

Ano, celkově je to pro nás těžké, někteří z nás se mohou cítit jako trpitelé, mají pocit, že si na sebe toho naložili více, než jsou schopni unést. Na jednu stranu něco nejde dál, rozpadá se to, ale na druhou jsme vlastně spokojení, šťastní a řekněme že i naplnění. Toto štěstí, toto zalíbení, zamilování, je jedno zda je to do člověka, do zvířete, do života, do koníčku a nebo do čehokoli jiného, pak tento pocit nám byl dán, dostali jsme ho darem shůry.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop