Andělské rady na 7.1.2017


7-1-2017-andele

Dnes jsem použila na výklad „Angels answers“ od Doreen Virtue. Odpouštějte, odpouštějte, propouštějte ze života svoji minulost. Je to důležité pro náš další vývoj, aby jsme se mohli posunout dále. Vím, není to hned a také to není pro mnohé z nás jednoduché. Ale když s tím začneme hned, budeme se pomalu po krůčcích posouvat dál a ode dneška za rok se uskuteční to, na co čekáme. Je to dlouhá doba, bude to chtít hodně naší víry. Je třeba si uvědomit, že Vesmírná objednávka potřebuje trochu více času. Nefunguje to tak, jako když si něco objednáme z internetu a max. čekáme pár týdnů, než se zboží naskladní a dopraví z opačné části Zeměkoule. Objednávka od Vesmíru musí přeletět mnohem delší vzdálenost a my musíme stále věřit, že dorazí. 

ODPUŠTĚNÍ

Když se zbavíte minulosti, uleví se vám a zalije vás pocit svobody. Požádejte své anděli, aby vám pomohli zbavit se smutku a bolesti, které způsobili jiní, a osvoboďte se od nich! Tato karta se také může vztahovat k odpuštění k sobě samému. Je načase zbavit se pocitu viny, které v sobě nosíte kvůli chybách, které jste udělali v minulosti. Oceňte sami sebe za snahu, ačkoli výsledek nebyl takový, jaký jste si představovali. Soustřeďte se na změny, které jste mezitím udělali a díky kterým se z vás stal lepší člověk.

ODE DNEŠKA ZA ROK

Událost na kterou se ptáte, řešíte ji, se uskuteční ode dneška za rok, nebo krátce po tom. Během této doby buďte optimističtí, pečujte o sebe a věnujte se činnostem souvisejícím s vašim přáním. Pamatujte, že splnění vašeho přání závisí také rozhodnutích ostatních lidí, kteří se řídí svou svobodnou vůlí. Ačkoli hned nemusíte vidět žádné důkazy toho, že vaše modlitby byly vyslyšeny, andělé už v tomto okamžiku pro Vás v zákulisí pracují. Mějte trpělivost, nic není hned a hlavně věřte a nevzdávejte se, jste na správné cestě.

KDYŽ MÁTE VÍRU

To, co teď potřebujete, je víra. Můžete mít po čem toužíte, ale musíte věřit, že je to uskutečnitelné! Buďte pozitivní a představujte si výsledek, v jaký doufáte. Zbavte se všech negativních myšlenek a pesimismu a místo toho se radujte ze světlých zítřků. Zákon přitažlivosti vám přinese to, co očekáváte. Pokud máte pocit, že si zasloužíte skvělé věci, pak přitáhnete štěstí. Pokud však o sobě začnete pochybovat a přestanete věřit samy sobě a své hodnotě, pak z vás tato energie bude také vyzařovat. Proto věřte sami sobě a svým snům!

S láskou Saxi