Andělský Tarot na 7-13.12.2016


7-13-11-2016-andele

Druhý listopadový týden na nás může dopadnout melancholická nálada podzimu, takže se můžete cítit smutní i bez zjevného důvodu a také nás za těchto chladných dnů může přepadnout nachlazení či nemoc. Nemoc oslabuje tělo i ducha a díky ní snáze propadáme negativnímu myšlení a pak jsme nevrlí a hnusní na všechny okolo. Je vhodné posílit náš imunitní systém  a alkohol, který ho oslabuje vyměnit za bylinkové čaje. Sama jsem si oblíbila vývar ze zázvoru, kdy nastrouhám zázvor, zaliji ho horkou vodou, po nějaké době sliji, přidám citron (limetku) a dosladím medem. A také je vhodný dostatek spánku. 

ARCHANDĚL RAFAEL – ANDĚL BŘEZNA (HVĚZDA) – ANDĚL PODZIMU

Archanděl Rafael přináší do našeho života naději, soucit, dobrotu, léčení, umění, vědu, talent a světlo na naší cestě. Má široké pole působnosti, jeho jméno v hebrejštině znamená „Bůh uzdravuje“ nebo též „Boží spása“. Je výborný lékař, a to nejen našeho těla, ale především naší duše. Léčí nás radou, soucitem, úsměvem, pochopením, láskou a všemi druhy umění a také všemi mocnými bylinkami a duchovními a materiálními přírodními léky.

Anděl Března přináší dobré vyhlídky, příslib, světlo v temnotě, slávu, uznání, citlivost, sebedůvěru a sebeúctu. Jeho negativní, odvrácený význam hovoří o nedostatku sebedůvěry, nedostatku moudrosti a pochybách. Hvězda je nejvyšším symbolem cíle. Je to světlo, které nás vede přes všechny překážky, je to též ukazatel cest, všech cest, ať už dobrých či zlých. Hvězda též symbolizuje vnitřní světlo, duchovní světlo v našem nitru. Je to též silná kreativní energie, která rovněž vyzařuje do okolí a podněcuje k pozitivním změnám druhé lidi kolem nás, přitahuje uznání, obdiv a nakonec i následování.

Anděl Podzimu v hlavním významu představuje sebekritiku a hodnocení, léčení nemocí a neduhů, úklid, upevnění nových vztahů, nutnost oprav a také sny a romantiku. Jeho negativním, odvráceným významem je únava, možnost onemocnění, hádky, závist, nový nepřítel, smutek, disharmonie a nepochopení. Podzim je charakterizován uvolněním, únavou, odevzdáním se, melancholií, nezájmem o kreativní činnost… Také výskyt nemocí je v tomto období častější a to již pro únavu samotnou a nebo úbytek fyzické i duchovní energie. Tento Anděl vám přináší novou sílu, novou energii a také různé způsoby léčení.

S láskou Saxi