Orákulum na 6.11.2016


Dnes jsem požila na výklad karty od Doreen Virtue – Kouzelní delfíni a mořské víly. Tyto bytosti nám pomáhají zhmotňovat naše přání a naplňovat smysl našeho života. Oceán, kde žijí je naše podvědomí.

JE VÁM POMÁHÁNO

Nebesa se vám v pozadí snaží všemožně pomoci, i když výsledek zatím ještě není vidět.

je-vam-pomahano

 

I když zatím ještě nevidíte hmatatelné důkazy, věřte, že vaše přání se zhmotňují právě teď. Je to s vámi podobné jako s námořníky, kteří se blíží k pevnině, kterou dosud nevidí, a přesto zaznamenávají první známky života – zpěv ptáku či větve plovoucí v moři. Tato karta vás vyzývá, abyste si všimli, že pevnina (uskutečnění vašich přání) je už nablízku.

Třebaže ještě nemáte důkazy o tom, že zhmotnění vašich přání probíhá, tato karta vás ujišťuje, že vaše modlitby byli vyslyšeny a zodpovězeny. Zachovejte si svou víru a vděk a otevřete dveře svým touhám.

 

PODNIKÁNÍ

Jste rození organizátoři a vaše podnikání obklopují kouzelné příležitosti.

podnikaniJste dostatečně průbojní, disciplinovaní a motivovaný na to, abyste byli vlastním šéfem. Tati karta také potvrzuje, že disponujete magickými schopnostmi potřebnými k úspěšnému podnikání. Nebesa vás plně duchovně podporují. Čím více nadšení a radosti budete mít, tím i více zajímavých příležitostí si přitáhnete, neboť vaše pozitivní energie přiláká nové zákazníky a kontrakty.

A pokud zrovna rozjíždíte nové podnikání, podpořte ho právě teď duchovní prací (meditujte, vizualizujte si pozitivní výsledky a používejte afirmace). Udělejte si průzkum oblasti vašeho podnikání a nezapomínejte ani na své zdraví (zdravě se stravujte, dbejte na dostatek spánku, pravidelně cvičte). To vše vás na mnoha úrovních přiblíží k fantastickým podnikatelským příležitostem.

PORAĎTE SE S ODBORNÍKEM

Potřebujete více informací. Spojte se s odborníkem na danou oblast.

poradte-se-s-odbornikemTroufli jste si zabrousit do nových oblastí a neuškodila by vám pomoc ve formě nových informací, nápadů či zkušeností druhých. Abyste se seznámili s těmi pravými lidmi, opakujte si: „Právě teď do mého života vstupuje vzdělaná, zkušená osoba, která mi pomůže s (popište situaci, se kterou potřebujete pomoci). S touto osobou se lehce a přirozenou cestou seznámíte v pravý čas. “ Buďte si vědomi toho, že za setkáním s takovým člověkem stojí Vyšší síly. Neváhejte a nestyďte se požádat o radu. Dělejte si poznámky a poděkujte této osobě a Nebesům o pomoc.

Požádat o pomoc není známkou slabosti. Naopak, značná část našich vymožeností je výsledkem týmové práce. Jakmile si jednou navyknete pracovat s informovanými lidmi, naučíte se také pravidelněji konzultovat své myšlenky s nebeskými rádci.

S láskou Saxi