Orákulum na 5.11.2016


5-11-2016-orakulum

NENÍ VHODNÁ DOBA 

Teď není správný čas pro to, co chcete udělat. Odpovědí není „ne“, ale „ještě, zatím ne“. Mějte trpělivost, až přijde ta správná doba, pak to poznáte, může se také objevit znamení. Tato karta vás vyzývá k vyčkávání a promýšlení dalších kroků a o tom mluví i následjící karta.

ZVOLTE SI NOVÝ SMĚR

Nadešel čas, abyste si ve svém životě určili nový směr. Možná vás situace, ve které se nacházíte, neuspokojuje a nebo máte srdce plné nespokojeností. Víte, že vám svět může nabídnout něco lepšího a že jste následování svého srdce odkládali. Vědomě se rozhodněte, že se stanete novým člověkem, jakým chcete být. Vytvořte si akční plán, který vás povede směrem vašeho poslání. Začněte hned tvořit kroky k lepší budoucnosti!

MYSLETE POZITIVNĚ

Všude píši, že pozitivní myšlení je základ všeho. Svým myšlením si tvoříme naší budoucnost. Na této kartě nás andělé vyzývají, aby jsme udržovali optimistickou mysl! Právě teď se začíná formovat velice pozitivní hybná síla, která povede k naplnění našich snů. Splnění svých snů uspíšíte, když budete veselí a sebejistí. Zapomeňte na smutek a vše negativní vypusťte z vaší mysli! Můžete mít pocit, že naplnění vašich tužeb trvá příliš dlouho, ale to se velmi brzo změní. Neztrácejte naději, objednávka z vesmíru není hned, chvíli to trvá, vaše sny jsou už na dosah, stačí jen věřit. Vysílejte čistou lásku ze svého srdce a ona se vám mnohonásobně vrátí.

S láskou Saxi