Le Jeu Du Destin Antique na 4.11.2016


4-11-2016-orakulum

KŘÍŽOVÝ KRÁL – PIKOVÁ OSMA – SRDCOVÁ OSMA

+ SRDCOVÁ SEDMA – KÁROVÁ DÁMA – SRDCOVÁ DESÍTKA

Křížový král je většinou tmavý muž (ale také nemusí), tvůrčí, duchovní povahy – možná spisovatel, malíř, architekt. Tato karta také představuje materiální úspěch a podporu přátel. Pro ženu je to bohatý, velkorysý přítel. Někdo, možná právě tento muž, se bude ucházet o vaše přátelství, náklonnost… A nebo v druhém případě toto spojení posledních dvou karet může představovat nějaké malé nepříjemnosti či selhání.

Srdcová sedma nám říká, že nezkalené, opravdové, čisté štěstí čeká na mladého člověka, který se odváží vstoupit do manželství s osobou svého srdce. Vedle kárové dámy jsou z obou stran srdce, to je předzvěstí šťastného manželství a srdcová desítka představuje manželské štěstí a posvátný domov!

Když se podívám na karty jiným pohledem, jak na mě promlouvají obrázky a jejich symbolika, pak vidím muže, který se objeví ve vašem životě, tento muž je hrdý a ví co chce, materiálně smýšlející muž, král. Objeví se a o něco usiluje. Možná o přátelství a nebo o něco jiného? Může vám trochu začít způsobovat problémy, ale vy máte za sebou ochranný štít a k vám příjdou jen menší nepříjemnosti. A další řádek hovoří o starší ženě, tato žena má z každé strany srdce, ona +  dva muži, ale ona je otočená pouze k jednomu. Postavy vzájemně mezi sebou působí napěťovým dojmem, to může značit žárlivost.

S láskou Saxi