Cikánské karty na 18.3.2017


Dnes jsem váhala z jakých karet mám vyložit a pak jsem vzala první karty do ruky, které mě oslovili a volba byla vyřčena!

SMRT – DŮSTOJNÍK – KNĚZ

+ TOUHA – RADOST

Smrt je konec, osvobozující konec něčeho. Aby jsme začali něco nového, pak je zapotřebí to staré opustit, nechat zemřít. Je to karta změn, kdy něco starého končí a následně něco nového začíná. Je to zásadní obrat událostí. S důstojníkem se tato změna týká našeho zaměstnání. Může v něm nastat nějaký zásadní obrat, změna situace a nebo také ukončení či výměna zaměstnání. Důstojník kromě zaměstnání také představuje naši stabilitu, pevnost a nerozhodnost. Může se také jednat o vytrvalého člověka, který chce mít vždy navrch, je respektován, upřednostňuje se zde rozum, také ve vztahu se může jednat o vztah, sňatek z rozumu. Každopádně toto vše projde dnes nějakou zásadní proměnou. Ale vězte, že přesně takto to má být, je to vyšší záměr, jsme pod ohranou. Kněz nám přináší požehnání a čisté úmysly. Tato proměna je plně podporována.

Možná po něčem toužíme, po to, co nám udělá radost. Na kartě je těhotná dívka, těší se, touží po dítěti, už jen chvíli a její touha se naplní. Tak jako ta dívka, tak i my máme blízko k naplnění naší touhy. To, po čem toužíme máme na dosah. Karta touha také hovoří o nových plánech a myšlenkách na jejich uskutečnění. Radost je veselost, šťastné chvíle, harmonie… Možná někdo touží po společnosti a chce se dnes jen pobavit.

S láskou Saxi