Lenormand na 19.3.2017


Sama jsem občas překvapená, jak denní výklad sedí na mou současnou situaci. A z těchto rozšířených Lenormand mi připadá, že jde tento výklad stále víc do hloubky.

ČERNÁ KOČKA – MĚSÍC – RYBY

+ NEMOC – OFICÍR

V krátké době je to už třetí černá kočka, co padla. Porovnám-li černou kočku s liškou, pak liška je faleš, mazanost, vychytralost, intriky, někdo chce zde získat pro sebe. A černá kočka ta také hovoří o intrikách, ale takových, kde je rozehraná hra kočky s myší, jako kdyby jsme my a nebo někdo s námi hýbal tak jak chce on, nechával nám úhybné manévry, ale jen naoko a pomalu nás dostával přesně tam, kam chce on, faleš tady nehraje žádnou roli. Jinak černá kočka pro někoho představuje štěstí a pro druhého neštěstí, někdo takovou kočku může mít doma a je to jeho věrná společnice. Měsíc ten má dvě tváře, první hovoří o úspěchu a druhá o našich citech, pocitech, emocích, předtuchách a také o nejistotě, vnitřním napětí a citové rozkolísanosti, která může směřovat až k depresím. Tato situace se bude týkat naší finanční situace. Někdo může nalézt úspěch ve finanční sféře, získat bohatství a druhý bude místo toho na peníze jen myslet. Jiný bude díky financím nervozní, depresivní… Ryby plavou ve vodě, takže kromě financí hovoří i o tom, co je pod hladinou, o citech a také představují vodu a tekutiny všeobecně – může se jednat o alkohol. S měsícem jsou velmi hluboké city, pocity a hluboký duševní vztah dvou lidí.

Karta nemoc v hlavním významu popisuje nemoc a malátnost. Tyto významy jsem rozšířila na smutek, smutek duše, nemoc duše… člověk kvůli něčemu strádá, něco ho trápí, možná to má jen on sám vevnitř a nedává to na sobě před ostatními znát. Oficír je státní moc, úřady, úředníci, uniformovaní lidé. Tito lidé nám mohou přinášet ochranu, protože mají určitou disciplínu, vliv a postavení. Stojí hned vedle nemoci jako kdyby i v ní se stále snažil udržet svoje postavení, nedal to na sobě navenek najevo, disciplinovaně se držel.

S láskou Saxi