Cikánské karty na 28.2.2017


Na dnešní den jsem vzala do ruky cikánské karty. Výklad s nimi beru jako intuitivní, kdy nechávám mluvit jejich obrázky a vnímám pocity.

POSELSTVÍ – TOUHA – NEPŘÍTEL

+ SOUDCE – DÍTĚ

Na kartě poselství jsou dvě ženy, které si ústní formou předávají nějaké informace, novinky a nebo dokonce drby. Mluví tiše, možná dokonce šeptají a jedna z nich ukazuje směrem na další kartu, na naši touhu, naše nové plány, přání a sny… Vše, co je možné uskutečnit a nebo jsme to už postupně začali uskutečňovat. A teď tu máme dvě možné cesty. První může hovořit o tom, že někdo vůči nám, vůči našim snahám zastává nepřátelský postoj, možná právě jsou to ty dvě nepřející starší ženy na první kartě, v reálném životě se může jednat o nějakého člověka, který se chová jako přítel, ale nepřeje nám a nebo to může být někdo úplně cizí, někdo, hodně nešťastný, někdo, kdo nesnese cizí úspěch. Někoho tato kombinace karet zase může varovat před tím, aby o svých plánech nemluvil. A v posledním případě se může k nám dostat informace, že realizace nových plánů nebude vůbec jednoduchá, že někdo a nebo něco bude stát proti nám.

Soudce je úřední osoba, úřady, je to jakákoli kompetentní osoba a rádce. Také se může jednat o naše právo a každopádně spravedlnost. Tady city nehrají roli, jedná se zde o rozum. Někdo může dnes řešit úřední záležitosti s dítětem. Jiný bude řešit úřední záležitosti spojené s novým začátkem v životě. S dítětem jsou také občas starosti, v tomto významu to budou starosti s úřadem, starosti s s tím, na co my máme právo, s tím, co nám náleží. Nenechte si nikým a ničím vzít své vize, své plány, které máte v hlavě. Možná se vás někdo bude snažit od nich odradit, je možné, že ten nepřátelský postoj budete zastávat vy sami k sobě, nenechte se odradit a začněte si důvěřovat. I v té nejtěžší chvíli se vždy dá najít uspokojivé řešení.

S láskou Saxi