Lenormand na 1.3.2017


DŮTKY – HVĚZDA – KŘÍŽ

+ KLÍČ – STROM

Důtky představují všechny hovory, konverzace, je to jakákoli výměna názorů, jak klidná, tak i může být ve znamení hádek a rozčílení, ale o tom již karty nemluví. Tato komunikace nám mnohé věci vyjasní a my naráz budeme přesně vědět na čem jsme. Tyto hovory pro nás budou úspěšné, jsme pod šťastnou hvězdou. Možná také ve správný čas na správném místě. V druhém případě tyto hovory, kterých se zúčastníme budou o esoterice, o astrologii, o věcech mezi nebem a zemí a pokud se podívám i na kříž, pak také o našem osudu, o našem místě na tomto světě a také naší víře. Hvězdy s křížem představují naší karmu a naše minulé životy a také esoteriku jako jasný životní úkol. Když se na tuto situaci podívám ze světského hlediska, pak můžeme hovořit o našich plánech, našich dalších krocích ve kterým budeme mít naráz jasno a kříž na konci nám toto tvrzení bude potvrzovat, jedná se zde o náš úděl a také o naší víru. Je také možné, že právě díky tomu, že naráz uvidíme, prozřeme, díky tomu můžeme i pár věcí ve svém životě ukončit. Protože kříž představuje i proces ukončování.

Tato celá předchozí situace se týká nalezení jistoty v našem životě. Někdo může objevit klíč k tomu, aby vyřešil své problémy. Klíč hovoří o tom, že něco přichází s určitostí a s jistotou. Strom je náš život, naše jistota, stabilita, pevnost, nezlomnost, životní radost, životní síla a růst. Je to náš životní prostor a také zdraví, dává nám životodárnou energii. Pro někoho může tato kombinace také znamenat, že vyřeší nějaký problém a tím se postaví na vlastní nohy.

Ale většina karet má dvě tváře. Teď popíši tu méně příjemnou. Pokud někdo řeší zdraví, pak tyto hovory mnohé věci vyjasní a dotyčný bude přesně vědět na čem je. Bude muset pochopit, že tato věc je daná a že se jí nemůže vyhnout. Následující karty zde hovoří o tom a opět dvě možnosti, že se s jistotou bude jednat o nějakou nemoc, bude mu diagnostikována prvními třemi kartami. A nebo druhá možnost je mnohem veselejší, že se dozví, že se jeho zdravotní stav začíná zlepšovat. Ale každopádně bude vědět jak to s ním doopravdy je. Pokud máte nějaké podezření, nechte se raději vyšetřit. Mě vyšetření čeká v pátek a jen doufám, že to nebude to, na co se to tváří a půjde jen o psychosomatický problém.

S láskou Saxi