Co nám chtějí zdělit sny? Zákon zrcadlení – I. Část.


Stává se vám, že když si nevíte s něčím v životě rady a nebo procházíte nějakým těžkým obdobím, že se vám zdá nějaký sen ze kterého máte po probuzení silné pocity a musíte na něj stále myslet? Pak vám gratuluji, máte věštecké sny.

Dnes ráno, ještě před odchodem do školy, za mnou došel syn s tím, že měl strašidelný sen. Ví, že si se mnou vždy může o něm povykládat. Zdálo se mu o černé příšeře s dlouhými drápy, byla v podkroví v chodbě a chtěla ho zabít. Prý jsem ji vyvolala já. Z pohledu běžného člověka, který nepraktikuje magii (to zrovna můj případ není, ale ke mně se dostane až později), tak by tuto příšeru přivolala negativní mysl. Dám jeden příklad, můj syn měl dar vidění, když byl u mých rodičů, můj tatínek byl v té době hodně negativní člověk, s maminkou jsme se ho pokoušeli přeprogramovat, ale on se tomu bránil, říkal, že jsou to nesmysli. Můj syn u prarodičů viděl také černou postavu s drápy, která šla za mým tatínkem. Jsou to démoni, temné entity, upíři… nevím přesně jak to mám nazvat, ale živí se negativní energií, rostou z ní a sílí, chytnou se člověka, který toto vysílá a parazitují na něm a pak takovýto jedinec upadá stále hlouběji a hlouběji do těchto stavů. V extrémních případech se tyto entity nejraději přisávají na sebevrahy, alkoholiky a jinak psychicky narušené jedince. Nejúčinější obrana je se přeprogramovat, zakázat si negativní myšlenky a začít myslet pozitivně. Tato entita tímto začne ztrácet na cíle a buď se přemístí jinam a nebo zmizí úplně.

U mě negativní mysl nehrozí, stále se sebou pracuji a vědomě i nevědomě se kontroluji. A aby se vytvořila tato příšera, pak jedna negativní myšlenka by na to nestačila, muselo by to být něco mnohem silnějšího. Připomnělo mi to sen, který se mi zdál před pár týdny. Bylo v něm zrcadlo a já se do něj dívala, tyto sny jsem měla dva po sobě. Dívala jsem se na sebe do zrcadla, pak jsem odešla a můj starý odraz byl stále v zrcadle, byl tam i odraz mě jako malé holčičky, bylo to pro mě hodně nepříjemné. Hodně dlouho jsem o tom přemýšlela a teď úplně vynechám výklad podle snáře, tím se neřídím. Je to zrcadlení, nejde zde jen o negativní mysl, i když ano, jsme negativní, tak i negativní situace přitáhneme do života.

twirls 1024 webAle jde tu i o magii, kdy když něco negativního, dejme tomu kletbu, prokletí a nebo jen nějakou nepříjemnost vyšlu na někoho dalšího, pak se mi to zase v něčem jiném vrátí zpět. Já byla varována, ale pár dní na to jsem to stejně udělala, někdo mi hodně ublížil a ublížil i více lidem, chtěla jsem jen aby se mu vrátilo to, co udělal, aby pochopil (oni pochopili), že takové věci se nedělají. Nikdy bych netušila, kolik síly mám v sobě a kolik škody se dá napáchat zaslouženou nevinnou odplatou, moje levá ruka začala pálit a štípat a tato energie z ní šla směrem k určenému cíli. Já hned věděla, že je něco špatně, přesně tuto energii cítím, když je někdo prokletý a nebo při magickém útoku, cítila jsem v sobě tolik zla a nenávisti, nepoznávala jsem se. Ještě tentýž den jsem vše pročistila a od srdce jsem jim odpustila, další a další den jsem to opakovala znovu. Ale energie byla již jednou vyslána, takže za pár dní přišel zpětný náraz v podobě pár nepříjemností.

Člověk má v sobě dvě stránky, hodnou a zlou. Aby jsme v sobě udrželi tu dobrou, tak je občas zapotřebí hodně ovládání. Přestavte si, někdo vás třeba okrade o hodně velkou částku peněz, vy pak máte nepříjemnosti, musíte se třeba i díky tomu zadlužit a nebo vám hrozí vystěhování z bytu (napsala jsem extrémní situaci). To pak takového člověka začnete nenávidět a přejete mu jen to nejhorší a to jste jinak vyrovnaný a mírumilovný člověk, jen jste měli tu smůlu, že se ve vašem životě objevil spouštěč této negativní energie. A je na nás, abychom tuto negaci v sobě rozpustili a přetransformovali v odpuštění. Vím, je to těžké, on si zaslouží min. to, co udělal vám, co ho jen tak trochu potrápit? Tady platí pravidlo o zrcadlu, vše se v něm odráží a zlo plodí jen zlo. Je nejlepší odplatu nechat na karmě, on to vyslal, nemůže mu to procházet do nekonečna. Věřte, že takovým lidem se to vrátí.

Dnes, když mi syn ráno vykládal o tomto snu, už dávno nešlo o to, co bylo před několika týdny, energie byli již srovnané. Ten se mohl týkat další křivdy, kterou jsem sice měla v sobě vyřešenou, ale mezi řešením a odpuštěním se mi mihla nevinná myšlenka, co jim to trochu vrátit? I když jsem to tak doslova nemyslela. Díky tomuto snu jsem opět dospěla k závěru, že tudy cesta nevede. Že si musím dávat pozor na svoje myšlenky a mám více zapracovat na zvládnutí těchto negativních emocí jako je odplata. Problém je totiž v tom, že mám silně vyvinutý smysl pro spravedlnost. Když třeba vidím nějaký podvod (nebudu to přesně rozepisovat), vidím ho jen já, může se jednat například i o nevinné oklamání ostatních (nic velkého), člověk tím oklamáním něco získá pro sebe co by za normálních okolností nezískal a ve mně to začne vřít. Toto je teď emoce na které musím zapracovat a vzít situaci takovou, jaká je, absolutně se od ní distancovat a místo toho věřit, že na každého takového jednou dojde.

U snu, který se zdál mému synovi kromě varování může být ještě jeden možný výklad. Ale to si nechám až na pokračování.

S láskou Kateřina