Orákulum na 26.11.2017


Na neděli jsem vyložila pro odlehčení z Kouzelných jednorožců od Doreen Virtue. Dnes jsem měla nádherný, plně pracovní den, hodně karet mi prošlo rukama a zítra budu pokračovat, takže jsem ráda, že si na chvíli odpočinu. Na neděli padly jedny z nejkrásnějších karet z celého balíčku.

LÁSKA

Odpovědí, kterou hledáš je láska.

HVĚZDA SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Něco si přej a očekávej to nejlepší.

K těmto dvěma kartám nemám prakticky co dodat, popis mluví za vše. Pokud něco řešíte, nějaký problém, pak je řešením právě láska, je to naše láskyplné chování vůči všem, vůči okolí. Láska také může představovat lásku k nám samým. Miluji se, miluji sebe od srdce…. už jen tyto naše slova nahlas vyslovena před zrcadlem náš dokážou zalit příjemnou, horkou energií, která prostoupí naše celé tělo a nám se vykouzlí úsměv na tváři, ano je tak, vím to, cítím to, miluji se. Jsme jako zrcadlo, to, co vysíláme do okolí, to se jako bumerang k nám vrací. Jak může někdo, kdo se nemá rád, kdo se nemiluje, přivolat do svého života někoho, kdo ho bude opravdu milovat? Dnešek přeje lásce ve všech podobách.

Dnešní den bude přát našim přáním, nebojte se jich, strach je náš největší nepřítel. Bojím se, že on mi bude nevěrný, bojím se, že mě podvede, že mě nemiluje… zahoďte tyto obavy, pokud to neuděláte, pak se stane přesně to, čeho se bojíte. Zeptejte se svého srdce po čem touží, zbořte veškeré hranice, vesmír je nekonečný. Napište si své přání na papír, řekněte ho nahlas a čekejte na jeho splnění. Nemusí se vyplnit hned teď, ale teď ho zasejte, udržujte a zalévejte. A hlavně přestaňte pochybovat.

S láskou Kateřina