Lenormand na 25.11.2017


Dnes jsem po dlouhé době vytáhla jedny z oblíbených lenormandek, mají tu zvláštnost, že mají u každé osobní karty dvě verze a navíc kartu vykladače. Takže např. kombinace karet vykladač a rakev hovoří o nekromancii. Karty jsem chtěla očistit nad plamenem, tak, jak to dělám před každým výkladem a ale oni se nedali a rozlítli se mi. Byli nabité sami od sebe, mám je uložené na takovým zvláštním místě. Tak jsem si pouze na ruce nastříkala šamanskou esenci z rourty vonné. A teď ke kartám na sobotu:

SLUNCE – VĚŽ – DÍTĚ

+ MEDVĚD – LIŠKA

Slunce nám přináší světlo, teplo a energii. Pokud se rozhodneme pro rozchod, odloučení a nebo být chvíli sám, pak nám to jen prospěje. Jako kdyby jsme se znovu narodili, nic neřešíme, možno toto odloučení, tato naše samota bude jen na chvíli, ale udělá nám dobře, nabije nás novou energií. Kdo podniká a nebo provozuje jinou samostatnou činnost, pak dnes v ní bude zažívat úspěch a bude ji zvládat s lehkostí. Jinak celkově je tato kombinace o nárůstu naší síly směrem nahoru a o znovuzrození.

Medvěd představuje sílu, majetek a moc. Také může hovořit o starším muži, manželovi, partnerovi, rodičích, prarodičích, šéfovy a nebo jiné autoritě. Tento muž to s námi nemyslí upřímně. Možná ano, ale neříká nám pravdu, snaží se získat nějakou výhodu pro sebe – sex, peníze, čas? Jinak by tato kombinace mohla hovořit o intrikách ohledně majetku a nebo o vychytralých či zištných obchodech. Jako radu vnímám tuto kombinaci tak, že je lepší si vytvořit do budoucna nějaké zázemí, jak se říká našetřit si nějakou korunu na horší časy. Teď se nám dle první situace může zdát, že se nám daří, ale nikde není zaručeno že za čas bude situace stejná.

S láskou Kateřina