Horoskop na rok 2020 pro podnikání


Za chvíli máme nový rok 2020 a já se rozhodla zveřejnit první z bonusových předpovědí na následující rok. Vzhledem k tomu, že jsem se posledních pád dnů v osobních výkladech také zaobírala několika otázkami, jak se v následujícím roce bude dařit tomu a tomu člověku v podnikání a veškeré předpovědi vycházeli obdobně, tak mi skočilo do hlavy, že by bylo dobré se zeptat celkově jak se bude dařit v podnikatelské a obchodní sféře. Vyložila jsem z tarotu Magického měsíce a teď ke kartám:

PĚTKA PENTAKLŮ – MÁG – ĎÁBEL

+ KRÁL PENTAKLŮ – ČTYŘKA POHÁRŮ – MĚSÍC

Zprvu bych chtěla hovořit o těch, kteří se rozhodnou tento rok zahajovat podnikatelskou činnost. Zde by bylo vhodné mít zadní vrátka, nejít do podnikání bez dostatečné finanční rezervy jinak zde hrozí, že se ocitnete bez prostředků, popř. pětka pentaklů přímo odkazuje na dluhy a exekuce. Pro nás všechny tato karta hovoří o věcech, které přicházejí z venku a které nemůžeme nijak ovlivnit jako je hospodářská krize, recese, nezaměstnanost, které se zde podepíši i na naší činnosti. Lidé začínají šetřit a velice dobře si začnou rozmýšlet do jaké věci či služby svoje peníze zainvestují. Ty, kteří stále budou profitovat, tak i těm bude připadat, že jejich činnost stojí na vachrlatých základech a že stačí jeden či více zásahů z venku a vše spadne jako domeček z karet. S mágem moc dobře víme jak svoje znalosti a dovednosti zpeněžit, máme komunikační a organizační talent, jsme stratégové. Pomalu si plníme svoje podnikatelské a obchodní sny, víme přesně kam směřujeme a proč tam směřujeme. Někteří z nás jsme opravdu kapacity ve svých oborech, které tak vnímá i jejich okolí. Ale i tak v době ďábla, v době intrik, kdy každý bude chtít pro sebe urvat co nejvíc na úkor ostatních, kdy nekalé obchodní praktiky budou na každodenním pořádku, tak to nebude pro nás jednoduché. I my sami budeme mít tendence, nutkání se takto zachovat.

Nekalé obchodní prakticky také hovoří o různých magických rituálech jejichž výsledkem může být např. přilákání zákazníků a nebo zničení konkurence. Takovéto prakticky tu probíhají od pradávna, jen se o nich nemluví. Napadání konkurentů v esoterické oblasti je velice rozšířené. Sama zažívám několik takových útoků na svoji osobu několikrát za rok. Ale ani toto není neřešitelné, ďáblovi dáváme sílu tehdy, pokud ho řešíme, pokud se jím zabýváme, naopak, když ho vypustíme z hlavy, když se nad něj povzneseme, tak on tam sice stále někde bude, ale už nám tolik neublíží. Rituály zničení konkurenta mají za úkol udělat kolem a v dané osobě negativní energii, která následně spustí v člověku samo destruktivní program. Symptomy jsou různé deprese, pochybnosti, bušení srdce, teplo, zima, motání hlavy, migréna… Toto vše se postupně zevnitř začne zrcadlit navenek v reálném světě. Ideální je se od všeho opět oprostit, na to jsou ideální reiki a shambala, které tyto negativní energie pročistí a dovedou naši mysl do stavu tady a teď. Kdo není zasvěcený, tak lze požádat Vesmír, Boha o Kristovu energii, která je přístupná pro každého a dle mých zkušeností je mnohem intenzivnější. V klidu se usaďte do polohy s rovnými zády, pokuste se zklidnit svoji mysl, ideální je zavřít oči a pomalý, nádech a výdech… dlaně mějte otočené nahoru a požádejte o tuto energii, řekněte i důvod proč o ni žádáte. Žádám o Kristovu energii pro sebe Kateřinu Skoupou na očištění sebe a svého okolí od negativní energie. Pokud si do hlavy dáte, že tuto energii přijímáte z lásky, že jste láska… tak začne mnohem rychleji proudit. Proudění urychluje a zesiluje také váš životní styl, z toho důvodu jsem na veganské stravě, nepiji alkohol ani kávu. Že energie začne proudit poznáte podle tepla, které vám bude vycházet z dlaní a pak vás postupně začne zahalovat celé. Já proudící energii cítím z dlaní, z chodidel, kolem hlavy, kolem obou spánků a nakonec od sedmé čakry směrem nahoru, celé tělo mi vždy pořádně vibruje. Snažte se vydržet takto co nejdéle, pak za energii nezapomeňte poděkovat.

Další řádek je mnohem optimistický, říká nám, že je to opět celé na nás. Jaké si to uděláme, co si do svého života připustíme, tak i to máme. Jako král pentaklů spojíme pevně nohami na zemi. Máme v sobě velký potenciál, my ty peníze umíme vydělat, veškeré znalosti máme v sobě i ty ostatní řekněme hmotné pomůcky taky máme a nebo víme jak si je obstarat. Problém jsou ale zde naše pocity a opět musím zdůraznit, že si je děláme pouze my sami. Jsme nespokojení, jsme znechucení a celkově cítíme nejistotu ve svém životě a na podnikatelském poli. Co bude dál? Čeká tam na mně něco krásného a nebo na mně vybafne nějaká příšera, která mně sní? Ona ta jistota není nikde ani v klasickém zaměstnaneckém poměru, kde máme zaručeno, že nás ze dne na den nevyhodí? Jistotu můžeme nalézt pouze sami v sobě a pokud toto dokážeme, pak se nejistota okolo nás rozplyne. Není větší umění než se naučit žít v nejistotě, já se to naučila a zjistila jsem, že mně to strašně moc začalo bavit a že najednou nejistota je ta tam. Dále čtyřka pohárů nás přímo nabádá, aby jsme neseděli jen tak na zadku a nečekali až se stane zázrak, ale aby jsme ten zázrak rozproudili, aby jsme třeba udělali něco úplně jinak. Je to o nás, celé to máme ve svých rukách. Král pentaklů také může být o doplnění nějakého vzdělání popř. si přečtení knihy či vzhlédnutí kurzu, ale opět, zda to vůbec má smysl, když v tom i tam nevidíme tu jistotu, že nám to do budoucnosti něco více přinese. Uf, pryč z těchto energii, vydýchat je a jít dál.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop