Orákulum na 25.12.2019


V dnešním jedinečném dni si moje rodina a s nimi vzpomněla na naše nejbližší, kteří již nejsou mezi námi a vydali jsme se na hřbitov zapálit jim svíčku. Letošní Štědrovečerní večeře je pro mně výjimečná, je to po hodně dlouhé době, co se ji bude účastnit s námi i moje dcera, která se tak rozhodla ze své svobodné vůle, opět jsme k sobě našli cestu. Na první svátek vánoční jsme vyložila z karet Rady andělů na každý den od Doreen Virtue a teď k nim:

ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

“Každá myšlenka je investicí, která se ti okamžitě vrátí. Proto investuj moudře. Máš moc své myšlenky volit a naplňovat láskou, mírem a harmonií. Pokud nás o to požádáš, s radostí tvou energii vyladíme na vyšší frekvenci.”

DOPŘEJ SI ODMĚNU!

“V poslední době jsi ze sebe hodně dával/a. Je čas, abys zase přijímal/a. Udělej si čas na to, aby sis dopřál/a odměnu., která tě opravdu potěší. Rovnováha mezi dáváním a přijímáním je nutností pro udržení vysoké hladiny energie, ale i dobré nálady a motivace.”

Dnes si obzvlášť dávejte pozor na to, co se ze sebe vyzařujete, co vysíláte do okolí, do vesmíru… Dávejte si pozor na svoje myšlenky, aby jsme si díky jim nevědomky do svého života nepřitáhli to, co nechcete. Naopak pokud budete mít v hlavě jen samé krásné věci, krásné představy co by se stalo kdyby… představy sami o sobě jak jste úžasní, jak vás všichni okolo mají rádi, jak je máte rádi vy… jak jste šťastní… pak i takový bude váš život. Odpočívejte, nic neřešte, užívejte si tyto dny volna, užívejte si tu přítomnou chvíli tady a teď! Odměňte se, dejte si příjemnou koupel, rozdělejte si balíček chipsů a klidně ho snězte na posezení u příjemného filmu. Neřešte nějaké to kilo na víc, po svátcích to dáte pryč, dejte si tuto myšlenku do hlavy a tak se i stane. To mi připomíná naši dnešní cestu na hřbitov. Tatínek před lety díky cukrovce přišel o část nohy a celkově je to už starý pán, ujde jen krátkou vzdálenost a to velice pomalu, dnes nás na hřbitov vezl on, všude plno aut, běžně je problém najít volné místo u brány ze strany co jsme jeli, jinudy kvůli jeho handicapu jsme jet nemohli. Maminka už dole se strachovala, že nenajdeme místo, já jsem v klidu seděla a prohlásila jsem, že na nás čeká jedno krásné místečko na zaparkování. Maminka mi odpověděla: “A ty ho vidíš?” Nevidím, ale dala jsem si ho hlavy a ono tam je. A přesně tak se i stalo, lepší místo jsme si nemohli ani přát, zaparkovali jsme přímo před bránou. Takovým stylem parkuji již několik let a ještě se mi nestalo, že bych někde nezaparkovala. A přesně o tom to je. Užijte si následující den, krásné svátky!

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop