Kipper na 11.10.2016


11-10-2016-kipper

Včera jsem si z Vídně dovezla tento úžasný „Fin de Siècle Kipper“ od Cira Marchettiho, italského umělce, grafika, který je mojí inspirací. Děj karet je zasazený do Viktoriánské Anglie, nedočkavě jsem čekala na jejich vydání několik měsíců. Ciro Marchetti opět nezklamal, jsem nadšená.

HLAVNÍ OSOBA – DOBRÝ KONEC V LÁSCE – DOBRÝ PÁN

+ KARTA MANŽELSTVÍ – BOHATÁ DÍVKA

Hlavní osoba je v tomto případě osobní karta pro muže a nebo pro ženu může představovat jejího partnera, budoucího partnera a nebo také muže, kterého by si za svého partnera představovala. Dobrý konec v lásce je jedna z nejlepších karet, příznivý výsledek je jistý a vaše problémy a starosti za chvíli budou minulostí. Hovoří o šťastných událostech v lásce a nebo v rodině. Je to šťastné spojení, zásnuby, nabídka k sňatku. Také může představovat správného partnera a pravou lásku, city, věrnost a romantiku, prostě vše dobré, co si dokážete v lásce představit. Dobrý pán přináší dobré zprávy a nebo radu, je vždy ku pomoci a je na něj spolehnutí. Popíšu-li touto kartou osobu, pak se jedná o staršího muže, otcovský typ, má životní zkušenosti a myslí to s vámi dobře. Pro muže homosexuála přestavuje jeho partnera.

Manželství je karta všech druhů spojenectví. Představuje spojení, vztahy, smlouvy, manželství, srdečné přátelství a lásku. Je to lpění něčeho na něčem. Karta také může poukazovat na právě upevňující se vztah. Bohatá dívka je mladší žena, milenka, přítelkyně, dcera, tchyně nebo kolegyně z práce (věkově do 40ti let). Tato žena může být z dobré rodiny a nebo je jen na něco bohatá, řekněme např. na city, na krásu, na duši…. Také tato karta může představovat šťastný život a blahobyt, vypovídá o tom, že se vám vše daří. Nyní je čas žít šťastný život!  V dalším významu hovoří o tom, že někdo je finančně zajištěn a má k dispozici hodně peněz.

S láskou Saxi