Orákulum na 10-16.10.2016


Na týdenní výklad jsem použila kouzelné kartičky „Kouzelní delfíni a mořské víly“ od Doreen Virtue.

PŘÁTELSTVÍ

Udělejte si čas na setkání a radovánky s jedním či více přáteli.

pratelstviPřesto, že jste velmi zaneprázdněni, je teď pro vás důležité udělat si čas na hravé setkání s přáteli. Tato karta vás vyzývá, abyste si domluvili schůzku se svými přáteli a vyblbli se s nimi. Ať už to bude nová známost, nebo starý dobrý kamarád, je důležité, abyste svůj rozvrh vyvážili uvolněnou, přátelskou zábavou. Když si hrajete a smějete se, otevíráte se přílivu léčivé lásky. Vaši přátelé vám pomohou znovuobjevit vaši krásu! Kamarádi nás dokáží podržet a přitom za to po nás nic nechtějí.

Hravost stimuluje tvořivost a ta vám pomůže vrátit se ke svým povinnostem s novou chutí nadhledem. Utvrzujte se v následujícím: „Mám výborné přátele a dostatek volného času na radovánky s nimi.“

ČAS JÍT DÁL

Je načase pustit se všeho starého a nepotřebného, uvolníte tak místo něčemu novému.

cas-jit-dalTato karta bije na poplach a nabádá vás k tomu, že je nutné opustit vše zastaralé a tím vytvořit prostor pro nové. Nejprve nechte vše odplynout na emotivní a intelektuální úrovni. Řekněte si potichu „Končím“ nebo „Sbohem“ ve své mysli a ve svém srdci. Jakmile to jednou uděláte, proběhnou odpovídající změny na fyzické rovině klidně, přirozenou a harmonickou cestou. Pořádejte Nebesa, aby vám s touto proměnou pomohla. Neplánujte, nevymýšlejte ani se nebojte toho, jak vaše odpuštění a pouštění proběhne. Vložte všechnu svojí energii do modliteb a víry. Zbytek přenechte Nekonečné Inteligenci. Jakmile nastane správný okamžik i činům, dostanete jasný signál. Do té doby zůstaňte láskyplně odpoutaní od staré situace.

PORAĎTE SE S ODBORNÍKEM

Potřebujete více informací. Spojte se s odborníkem na danou oblast.

poradte-se-s-odbornikemTroufli jste si zabrousit do nových oblastí a neuškodila by vám pomoc ve formě nových informací, nápadů či zkušeností druhých. Abyste se seznámili s těmi pravými lidmi, opakujte si: „Právě teď do mého života vstupuje vzdělaná, zkušená osoba, která mi pomůže s (popište situaci, se kterou potřebujete pomoci). S touto osobou se lehce a přirozenou cestou seznámíte v pravý čas. “ Buďte si vědomi toho, že za setkáním s takovým člověkem stojí Vyšší síly. Neváhejte a nestyďte se požádat o radu. Dělejte si poznámky a poděkujte této osobě a Nebesům o pomoc.

Požádat o pomoc není známkou slabosti. Naopak, značná část našich vymožeností je výsledkem týmové práce. Jakmile si jednou navyknete pracovat s informovanými lidmi, naučíte se také pravidelněji konzultovat své myšlenky s nebeskými rádci.

MĚJTE VÍRU

Vaše modlitby se zhmotňují. Zůstaňte pozitivně naladěny a následujte své vnitřní vedení.

mejte-viruDobrá práce! Modlili jste se za své největší sny… a funguje to! Stejně jako zahradník, který zasadí nové semínko, i vy musíte věřit v to, že vaše rostlinka vzklíčí. Zalévejte své sny a dopřejte jim to, co potřebují k růstu. Toto je vzácné období pro vás i pro vaše sny. Nemusíte se namáhat ani neustále naléhat, aby se vaše přání vyplnila. To nejdůležitější, co je potřeba pro jejich zhmotnění, jste už učinili. Prosili jste a modlili jste se. Spolehněte se na to, že Vám nebesa pomáhají tak, jako by vám pomáhal váš nejlepší kamarád. Vaším úkolem je mít víru, naslouchat božskému vedení a jednat v souladu s ním.

S láskou Saxi