Kipper na 12.1.2017 + Úplňkový rituál


Dnes ve 12.33 je úplněk v raku. Rak je citlivý a chce, abychom si udělali jasno v našich veškerých vztazích (práce, rodina, partnerství, kamarádství…) a dořešili je, popřípadě ty nevyhovující opustili. Z tohoto důvodu jsou i vhodné rituály, které toto vše upevňují.

uplnek 1024

Za úplňku si zapalte svíci – bílá barva je neutrální, tu můžete použít vždy. Také je dnes vhodná svíce tyrkysové barvy, která je spojena s komunikací s druhými lidmi. Pokud vázne komunikace v rodině a nebo mezi jiným kolektivem lidí, pak k tyrkysové svíci zapalte i jednu svíci žluté barvy, ta vám dodá sebedůvěru a podpoří komunikaci s druhými lidmi. Žlutá je barvou slunce a energie. Modrá svíce vám naopak pomůže vyjasnit situaci a nebo má naopak léčebné účinky. Kombinace modré a žluté je vhodná pokud se potřebujete odpoutat od nějakého vztahu, partnera a nebo situace. Zelená svíce je na finance a udržení finanční stability. Na papírek si napište svoje přání v přítomném čase: „Mám úžasného partnera, mám skvělou, stabilní rodinu, žiji v láskyplném, pevném, harmonickém svazku, moje rodina je finančně zajištěná, žiji ve finanční hojnosti…. a poděkujte“. Papírek podélně dvakrát složte, stále si promítejte svoje přání v hlavě, zapalte ho od svíce, položte do rituální misky a nechte ho celý dohořet. Pokud shoří beze zbytku, pak máte vyhráno. Doporučuji malé, barevné čtvercové papírky bez lepidla, ty z Kauflandu se mi nejvíc osvědčili. Já papírek po složení odložím na stůl, položím na něj oba ukazováčky a odříkám: „Luno mocná, sílu mi dej a mému přání požehnej! Toto opakuji několikrát za sebou a stále mám v hlavě své přání jako kdyby se už stalo. Můžete si také vymyslet vlastní mantru, fantazii se meze nekladou. Jakmile papírek dohoří, tak poděkuji. Popel z papírku pošlu po větru k Luně a opět poděkuji.

12.1.2017 Kipper

ZMĚNA – MALÉ DÍTĚ – DŮM

+ VZDÁLENÉ HORIZONTY – SPOLEČENSTVÍ

Dnešní den se týká změny. Změna může nastat ve všech oblastech našeho života. V rodině, v kariéře, v partnerství. Můžeme změnit práci, partnera, přestěhovat se. Tato karta nás také může vyzývat k nějaké změně, udělejte ji dřív, než budete donuceni okolními vlivy. Tato změna pro nás bude znamenat nový život, nový začátek, který přijde do našeho domova, našeho soukromí, našeho životního prostoru. Pro někoho karta dítě může znamenat přímo dítě a nebo těhotenství. Také tato změna může být jen malá, tak jak je malé dítě, které je i naivní a vše vidí pozitivním, zkresleným pohledem, v tarotu bych tuto kartu přirovnala k bláznovy. Dům mimo jiné hovoří o majetku, materiálních hodnotách a stabilitě. A také o spolehlivém, stálém vztahu bez citových výkyvů.

Vzdálené horizonty hovoří o nových možnostech, příležitostech, naději, našich snech, přáních a představách o budoucnosti. Tato karta také symbolizuje naši duši, karmu a osud. Hovoří také o umění, kreativitě a inspiraci. A v posledním případě je to také duchovno, spiritualita a esoterika. Dnes mějte své sny a plánujte, ale počítejte s tím, že se nevyplní hned, vše chce svůj čas. Karta společenství se týká našich vazeb s ostatními lidmi – rodinou, příbuzenstvem, přátelích, lidech stejně smýšlející… Symbolizuje také všechny skupiny, sdružení a federace. Ukazuje týmového ducha a harmonii v mezilidských vztazích. Stále pracujte na svých vztazích s ostatními. Chcete-li uspět v jakékoli skupině lidí, třeba po pracovní stránce, pak nepolevujte a stále opakujte osvědčené a zažité činnosti.

S láskou Saxi