Kipper na 13.12.2016


13-12-2016-kipper

DŮM – CHUDOBA – VZDÁLENÉ HORIZONTY

+ JEHO MYŠLENKY – VELKÉ ŠTĚSTÍ

Dům představuje náš domov, naše soukromí, náš životní prostor. Mimo jiné hovoří o majetku, materiálních hodnotách a stabilitě. A také o spolehlivém, stálém vztahu bez citových výkyvů, ale bohužel do tohoto domu vstoupila chudoba, která popisuje útrapy a opuštěnost. Může to být po materiální stránce a nebo po emocionální. Jako kdyby nám něco chybělo, někomu chybí právě ty peníze a jiný, který po této stránce nestrádá, strádá po citové stránce. Cítí se bezradný a nebo nemilován. Také bychom neměli zapomínat, že tato karta, stejně jako u každé náročné situace, má učební efekt. Jedná se o to, vydat se na nejistou půdu, poučit se z krize a soustředit se pak jen na to podstatné. Vzdálené horizonty hovoří o nových možnostech, příležitostech, naději, vašich snech, přáních a představách o budoucnosti. Tato karta také symbolizuje vaši duši, karmu a osud. Hovoří také o umění, kreativitě a inspiraci. A v posledním případě je to také duchovno, spiritualita a esoterika. Možná až moc přemýšlíme, sníme. Tyto sny se vymykají naší realitě, není to hned a pak díky tomu strádáme a zbytečně se trápíme.

Jeho myšlenky je pro mě zvláštní karta. Může ukazovat myšlenky nějaké osoby – on, ona, to nehraje roli a nebo vaše. S předchozími kartami může být jeden z mých intuitivních výkladů tento: předchozí situace je taková, že se necítíme ve své kůži, cítíme se o něco ochuzení, nemilovaní. V podstatě se může jednat jen o naše depresivní stavy díky vlivu úplňku. Možná až moc rozebíráme náš život, zaobíráme se malichernostmi, tomu, co jsme chtěli a ono to prostě není. A opět, negativní myšlení vytváří negativní budoucnost. A tady naše záchrana, naše velké štěstí jsou právě jeho myšlenky, myšlenky našeho partnera, myšlenky někoho, komu na nás záleží. Jeho plány, přání a touhy, je to někdo, kdo nás drží.

V obecném případě, kdy by se jednalo o nás. U této karty se vše točí okolo myšlenek. Je to přemýšlení o problému, také ty myšlenky mohou být nekontrolované a nemusí nám jít z hlavy. Každá situace chce svůj čas na přípravu. Můžeme přijít s geniálním nápadem, jak z této situace ven. Také nás tato karta může nabádat k tomu, abychom se vzdělávali. A nebo se může objevit krátká milostná romance. Velké štěstí je nejšťastnější karta z celého balíčku a říká, že se váš záměr vydaří a přijde doba plná štěstí. A hlavně tato karta zmírňuje všechny negativní karty okolo, dává nám naději a víru ve zdárný konec.

S láskou Saxi