Le Jeu Du Destin Antique na 30.10.2016


30-20-2016-destin

Jak jsem začala pracovat s lenormandkami? Zkruba deset let jsme vykládala pouze z Crowley tarotu, hlavně kvůli jejich symbolice, byla jsem vyznavačem černé magie a Aleister Crowley mě inspiroval.  Začátkem roku jsem si objednala dva balíčky cikánských karet a jedny lenormandky od Vídeňského Piatnika. Lenormandkám jsem od té doby propadla naplno, začala jsem je studovat… V té době jsem zjistila, že mě oslovují pouze karty, kde jejich obrazy mi něco říkají, hodně se řídím symbolikou a svými pocity. Od té doby jsem se začala vracet k mému prazákladu, kdy jsem vyzývala přírodní  magii, bylinky a sílu ženy. Karty, karetní systémy od Piatnika mě zajujali natolik, že jsem hledala další karty a narazila na tyto. Jejich Antique zpracování mě zaujalo natolik, že jsem je musela mít. Teď jsem je po pár měsících vytáhla. 

A příběh pokračuje…

KÁROVÁ SEDMA – PIKOVÁ DÁMA – KŘÍŽOVÁ SEDMA

+ PIKOVÁ DEVÍTKA – KŘÍŽOVÝ KRÁL

Žena na kartě stojí, dívá se do dáli a přemýšlí. Je to moment rozhodování, zlomový bod – zkouška, soutěž, jednání… prostě jakékoliv kroky ve vašem rozhodnutí. Pro ženu to může znamenat těhotenství a nebo nějaký důležitý krok v jejím životě a pro muže, že na něj nějaká žena stále myslí. Můžeme být kvůli našemu rozhodování zahořklý, tak jako je piková dáma. Je to žena, která má už něco za sebou, něco prožila. Může to být vdova, rozvedená žena, žena, kterou muži zklamali, na kartě tato královna drží useknutou hlavu muže kterého se zbavila, aby se osvobodila. Další karta upozorňuje na bohatství, jsou to výrazné finanční zisky. Sama bych tu kartu popsala zisky ve všech oblastech, také po citové stránce, může to být naše naplnění. Na kartě je muž a žena na lodi, voda představuje city, na lodi mají velkou mísu ovoce, muž je naprosto oddán ženě a žena opětuje jeho city, v ruce drží rudou růži.

Na kartě je znázorněna žena se dvěma dětmi. Žena, která neoplývá bohatstvím, možná ušla kus cesty, má sebou dvě děti, krajina okolo je zpustošená. V pravém horním rohu karty je slunce. Křížový král je většinou tmavý muž, tvůrčí, duchovní povahy – možná spisovatel, malíř, architekt. Tato karta také představuje materiální úspěch a podporu přátel. Pro ženu je to bohatý, velkorysý přítel. Křížový král s pikovou sedmičkou v této kombinaci hovoří o cenné podpoře.

S láskou Saxi